Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Düşünsene gelecekten biri geliyor ben gelecekten geliyorum şunu şunu yaparsanız dünyanın sonu gelecek falan filan diyo. Bizim tayfada inanıyor falan. Sonra o şahıs gücünü kullanarak geçmişe yolculuk yapıyor. Aboov.
Hobarey. Gelecekten mi paralelden mi geliyor :S Gelecekten geliyorsa Feyariteyru ye bağlar aman diyim.

Hobarey. Gelecekten mi paralelden mi geliyor :S Gelecekten geliyorsa Feyariteyru ye bağlar aman diyim.
Valla orayı ben de çözemedim. Fazla gaza gelmişim herhalde yazarken. :D
Luffy 2. luffy le karşılaşıyor falan :/ Bir tane film vardı böyle. adını unuttum ama :/

Düşünsene gelecekten biri geliyor ben gelecekten geliyorum şunu şunu yaparsanız dünyanın sonu gelecek falan filan diyo. Bizim tayfada inanıyor falan. Sonra o şahıs gücünü kullanarak geçmişe yolculuk yapıyor. Aboov.
Böyle birşey olursa Zoro geçmişe gidip haber vermeye kalkar sonra taş devrinde uyanırdı. :D

Haha. Zaten Oda altından kalkamaz bu paralel evren konusundan. Forumda da "bunlar paraleeeel" "paraleel yapıya karşıyız!!" falan muhabbeti yapılacağından, hiç işlenmemesi daha iyi. :D
Aynen geyiğe vururlardı.O kadar uçmaz ama belki ileride zamanı 10 saniye geri saran vs tarzında bir meyve yapabilir hiç belli olmaz.Yakın zamana kadar gelecek görecekler desek kim inanırdı.

Valla orayı ben de çözemedim. Fazla gaza gelmişim herhalde yazarken. :D
Luffy 2. luffy le karşılaşıyor falan :/ Bir tane film vardı böyle. adını unuttum ama :/
Luffy Luffy ile karşılaşsa, lan Brulee yine mi sen der dayak yerdi Paralel Luffy'den. Çünkü paralelden gelen Luffy meyve yememiş ve haki kasmış olurdu Kappa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık