Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Yeni mi fark ettin :( Sebebi Japonca'daki yansıma sesleri ve efektleri. İkişerli oluyor büyük çoğunluğu. Karışıklık olmasın diye yansıma olmayanları da ikişerli yapmış Oda. Gomu Bane falan çıkmaz. Ruhla da alakası yok.
Yansıma olduğunu bildiklerim şunlar. Daha da vardır ama aklıma gelmiyor şu an.
Pika Pika (Işık yansıma sesi)
Goro Goro (Yıldırım)
Moku Moku (Duman)
Gura Gura (Sarsıntı)
Bara Bara (Bölünme)
Supa Supa (Kesme)
Sube Sube (Kayma)
Choki Choki (Makas)
Tüh teorim yattı. Bana pus zaten sen :(

Tüh teorim yattı. Bana pus zaten sen :(
Ben de ilk gördüğümde niye böyle demiştim merak etme. Şurada burada göre göre anladım sebebini. Mangalarda sürekli geçiyor efekt olarak zaten bunlar. Aklıma gelmişken Giro Giro, Pamu Pamu, Hira Hira, Beta Beta, Bomu Bomu bunlar da o kapsama giriyor. Neyse biraz konu dışına çıktık :/

Bonney Ace'nin oğluna hamiledir ve bonney tayfayla takılır sürekli bir nevi tayfaya katılacak.Ace'nin oğlu tayfamizin miçosu olacak.

Bonney Wano'daki savaşta Momo'nun yaşını büyütecek ve Momo da Kaidoya karşı savaşacak.Belki tüm tayfayı yaşca büyütür.

Edit:Bonney kişiyi gelecekteki güç seviyesine getirebiliyor diye değerlendirdim.

Luffy patlamayı hakisi ile fark edip geleceği görür, Anlık çaresizlikte farkında olmadan meyvesi uyandırır, meyvesinin etkisi sadece değer verdiği insanlar üzerine çalışır(sunny go da duruma dahil) , patlama haki içermediği için kurtulurlar. Yıkım ise gemide bulunan araç gereçler üzerinde gerçekleşir. Sake dolu variller patlar ve yangına sebep olur, aynı zamanda franky'nin kola dolu varilleri de oradır. Bu franky kolaları aşırı karbondioksit içerdiği için ortamın oksijenini bastırır ve yangın söner.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık