Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Big Mom’ın münasabette bulunmadığı ırk kalmamış Luffy’nin annesi çıkması bence anormal olmaz. En güzel teori benimkiydi.

Son düzenleme:
Son düşman hasır şapkadır. Kimliğini gizleyip şimdilik Luffy'nin kafasında yaşamaktadır. Vakti geldiğinde şapka formundan çıkıp Luffy'le kapışacaktır. Son :D
Bir kaç adım daha ileri götürüyorum bu teoriyi.
Aslında son düşman bütün özel eşyaların birleşimiyle çağırılıyor. Luffy'nin şapkası ve Dof'un gözlüğü bunlardan sadece ikisi, bütün eşyalar son savaşta bir araya gelecek ve Nami eşyalara fısıldayacak
"Kalipso! Seni insan formuna çağırıyorum!"
Eşyalar alev alacak ve yanıp kül olmak yerine büyüyüp adaya dönüşecekler. Kalipsoya takılmayın gönderme o, ya da ona da bir şey bulayım Raftel'in gerçek adı Kalipsoymuş meğer o yüzden Raftel ortaya çıkacak. :D

Bir kaç adım daha ileri götürüyorum bu teoriyi.
Aslında son düşman bütün özel eşyaların birleşimiyle çağırılıyor. Luffy'nin şapkası ve Dof'un gözlüğü bunlardan sadece ikisi, bütün eşyalar son savaşta bir araya gelecek ve Nami eşyalara fısıldayacak
"Kalipso! Seni insan formuna çağırıyorum!"
Eşyalar alev alacak ve yanıp kül olmak yerine büyüyüp adaya dönüşecekler. Kalipsoya takılmayın gönderme o, ya da ona da bir şey bulayım Raftel'in gerçek adı Kalipsoymuş meğer o yüzden Raftel ortaya çıkacak. :D
Mükemmel :D :good:Bu eşyalara Zoro'nun küpesi, Crocodile'ın kancası ve Kuma'nın incilini de ekleyelim. Daha da bulunur ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık