Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

İm,teach ve Luffy ile aynı anda farklı yerlerde savaşıcak İkinci bir beden sayesinde. Hem Luffy hem de teach im yendikten bir süre sonra karşı karşıya gelip kapışakacaklar

roger'in hastalığı aslında şizofreniydi ve bir yazardı, denizcilere ve kral im-sama'ya yazdığı kitaplar yüzünden saygısızlık edince idam edildi.

antik silahların sonsuzluk taşı gibi fonksiyonları var bence imu bunları bilmediğimiz kullanıp planını gerçekleştirmek istiyor
tam bu olay olacakken luffy silahları alıp kendi kullanacak ama imu gibi ölümsüz olmadığı için yok olacak bunun üzerine luffy zamanı yeniden yazıp denizcileri,korsanları,hüküme,şeytan meyvelerinin olmadığı bir evren oluşturacak ama burada monkey D luffy isimli biri olmayacak sadece hiçbir şekilde yok olmayan poneglyfler kalacak

robin annesiyle bu poneglyflery okuduklarında bunların hasır şapkalı bir çocuğu anlattığını görecek eğlenceli olan bu çocuğa joy boy ismi verilecek , bu aynı zamanda deniz kızı prensesine vermediği sözden dolayı yazılan özür poneglyfini mantıklı kılacak
benim teorim bu sevgiler

gezegen teorisi dönüyordu, bir tane de ben patlatayım dedim. mantık hariç, neyim eksik?
eiichiro oda seriye gezegenleri dahil ederken, sözlerini ünlü türk düşünürü serdar ortaç'ın yazdığı bengü'nün gezegen isimli şarkısından esinlendi.

ne diyordu şarkıda,
tıkadın bütün yollarımı, sana verdiğim yıllarımı
biriken tüm imkânlarımı alıp çek git
sana verdiğim son hediye, beni bir daha görme diye
gezegendeki son gemiye binip çek git

im'in önderliğindeki kutsal ejderler, insanların özgürlüğünün önündeki tüm yolları 800 yıl boyunca tıkadı ve bizimkiler de tüm imkanlarını kullanarak wg'den temelli kurtulmak için son bir mücadele verip kutsal ejderleri dünyadan kovacaklar.

gezegendeki son gemi denilerek kastedilen de ya nuh ya da taslağı franky'ye emanet edilen gemi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık