Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Bon Clay hapisten kaçmıştır ve onu Marco bulmuştur.Bon Clay hapiste meyveyi uyandırdığını ve meyvenin tarihte şu ana kadar dokunduğu herkesi taklit edebileceğini söyler.Wano savaşı esnasında Marco yediği dayaktan sonra kınlara gizli bir kozu olduğunu söyler.Bon Clay Oden’e dönüşür Kaido’nun yüreğine inmiştir.Canlı olduğuna onu inandırır ve 20 sene önceki muhabbetleri yapmaya başlar.Kaido korkudan dona kalmıştır.Sonrasında Zoro Bon Clay’in arkasına geçer ve sahte Oden’in kollarından tutar.Onun yanında küçük kaldığı için saklanması zor olmamıştır.Ashura nihai onigiri tekniğini yapar ve Kaido’yu 3 yerden ağır şekilde keser.En büyük yarayı da Enma ile vermiştir.Kaido yenilir ve Wano artık kurtulmuştur. Daha bitmedi.Ertesi gün korsanfan başlıkları..... Kaido,King vs Sakazuki ———— Zoro vs Koca Ana Kaido vs Mihawk (Handikaplı ) Bon Clay,Sanji vs Kaido
Bu olsun 2 gün sonra Zoro vs All konusu açıp ispat etmezsem yuh olsun bana
Ama meyvenin uyanışı istediği kişiyi istediği kişinin şekline sokma şeklinde olsun ve Zoro yu Oden yapsın daha gerçekçi olur

Yeni bölüm spoilerlarından ilham aldım. Kendi teorimi yazacağım.
Sanji'de Zeff gibi tek bacağını kaybedecek. Bunun sebebi de Momonosuke'yi kurtarmaya çalışması olacak. King ona "Ver bir yanak:)" minvalinde ayaklarını ve ellerini vermesini isteyince Sanji King ile savaşmaya başlayacak. Daha sonra King tam Momo'yu öldürecekken Sanji kılıcına tekme atacak ve bacağı :( Momonosuke'yi kucağına alıp kaçarken Momo ona ağlayarak "Ama ama Sanji, bacağıııınn :agla: " diyecek.

Bitti :( Kendim yazdım, kendim üzüldüm :(

Sanji'de Zeff gibi tek bacağını kaybedecek. Bunun sebebi de Momonosuke'yi kurtarmaya çalışması olacak. King ona "Ver bir yanak:)" minvalinde ayaklarını ve ellerini vermesini isteyince Sanji King ile savaşmaya başlayacak. Daha sonra King tam Momo'yu öldürecekken Sanji kılıcına tekme atacak ve bacağı :( Momonosuke'yi kucağına alıp kaçarken Momo ona ağlayarak "Ama ama Sanji, bacağıııınn :agla: " diyecek.

Bak bu efsane olurdu

Bundan yıllar sonra Sanji Gin ile tekrar karşılaşır ve Gin bacağına ne olduğunu sorar. Sanji'nin cevabı nettir:
Yeni Wano düzeni üstüne bahse yatırdım.

Olmaz bence, Wado İçimonji ve Enma 21 kılıçtan, yanına da Sandal Kitetsu'nun daha iyisi olan Nidai'yi alır gibi, Sandai'yi de Hitetsu'ya teslim eder.
Bende aynı düşünüyorum fakat sandai yı bırakıp shusui yi alacağını düşünüyorum nidaiyi alacağına dair bir işaret görmedik sanki gerçi başarısını görüp hitetsu ona bu kılıcı verebilir

-Brook Linlin'i ayartarak safına çekecek, kalan son Kitabeyi de bulacak ve KK Brook olacak.

-Mifak asla savaşmayacak.

-Zoro zaman atlaması sonrası asla tam gücünü göstermeyecek.

-Wano sonu Sanji>Amiral.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık