Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Bana göre gelmiş geçmiş en saçma spoiler Marineford zamanlarında çıkan bir spoilerdi.

Marine güçleri Px leri sahaya sürdüğünde Beyazsakalin tayfadan Hacker hacker no mi tarzı bir meyvesi olan bir karakter bir iki tanesini hackleyip haklıyordu.
Bir diğer Beyazsakal korsanında ise "Kırlangıç Zoan" ı çıkıyordu ve Pasifistanin birine tek atıyordu.
1, 2 gün falan yorumlamıştık sanırım bu spoilerı. Sonra doğru spoiler gelmişti.

(Oda nın Marineford savaşı zamanı kızı doğmuştu, hem kızıyla ilgileniyor hemde Marineford savaşı için olayları kafasında yerlestirmeye çalışıp materyal eksikliğim var deyip kurgu için ara alıyordu. O dönem bir kaç bölüm savaş bölümü iki haftada bir çıkmıştı O aralardan birinin dönüşünde bu spoiler çıkıyordu, zokayi yutanlardan biride benim)

Aslında Kaido ne insandır ne de ejderha. Kaido 38 yıl önce kaptanı Xebec'in yenilmesinden sonra Vegapunk'ın eline düşmüş bir deney faresidir. Faredir yani. Fare ırkındandır. Sonra Vegapunk bunun üstünde deneyler yapmış vücudunu kişiliğini herşeyini değiştirmiş züper insan yapayım derken buna yapay ejderha meyvesi yedirmiştir. Bu yüzden dünya hükümetinden nefret etmektedir. Ama Vegapunk her ihtimale karşı buna bir hamdigap vermiştir. İç organları normal insan gibidir.
Onigashimada savaş çok kızışmış Law rom yapar saldırısı işlemez. Luffy içten patlamalı hakiyi kullanır sert derisinden geçmez. Kid ülkedeki tüm metalleri toplar saldırır, Kaidoda tık yok. Bu arada Kaido "Size en kötü nesil diyen Odanın..." diye başlar saydırmaya. Oden 20 yıl sonra güçlü biri gelecek dedi ben de sizi bişey sandım der. Tam Kaido sizinle işim bitti. Geberin en kötü neslin çöpleri." derken Usopp Tayfanın 100 belilik en ufak üyesi olan Tony Tony Choppar'ı Kaidonun ağzından içeri geyik yahnisi niyetine atar. Choppar buna yer misin yemez misin. Bu Luffy için bu Oden için diye diye Kaidoyu içerden deler geçer. Bu olayın üstüne Kaido ölür. Ama Choppar'dan ses seda yok. Herkes öldüğünü düşünür. Ama kahverengi rengi ile Kaidonun mabadinden düştüğü için kimse farketmemiştir. Wanonun ve dünyanın kurtarıcısı tayfanın en zayıfı Usopp ile 100 belilik koca insan tarafından gerçekleşmiştir. Televizyon tarihi 3. Kahraman Hobitin hikayesini her yerde anlatır. Artık Choppar bir uzay markasıdır.

Aslında Kaido ne insandır ne de ejderha. Kaido 38 yıl önce kaptanı Xebec'in yenilmesinden sonra Vegapunk'ın eline düşmüş bir deney faresidir. Faredir yani. Fare ırkındandır. Sonra Vegapunk bunun üstünde deneyler yapmış vücudunu kişiliğini herşeyini değiştirmiş züper insan yapayım derken buna yapay ejderha meyvesi yedirmiştir. Bu yüzden dünya hükümetinden nefret etmektedir. Ama Vegapunk her ihtimale karşı buna bir hamdigap vermiştir. İç organları normal insan gibidir.
Onigashimada savaş çok kızışmış Law rom yapar saldırısı işlemez. Luffy içten patlamalı hakiyi kullanır sert derisinden geçmez. Kid ülkedeki tüm metalleri toplar saldırır, Kaidoda tık yok. Bu arada Kaido "Size en kötü nesil diyen Odanın..." diye başlar saydırmaya. Oden 20 yıl sonra güçlü biri gelecek dedi ben de sizi bişey sandım der. Tam Kaido sizinle işim bitti. Geberin en kötü neslin çöpleri." derken Usopp Tayfanın 100 belilik en ufak üyesi olan Tony Tony Choppar'ı Kaidonun ağzından içeri geyik yahnisi niyetine atar. Choppar buna yer misin yemez misin. Bu Luffy için bu Oden için diye diye Kaidoyu içerden deler geçer. Bu olayın üstüne Kaido ölür. Ama Choppar'dan ses seda yok. Herkes öldüğünü düşünür. Ama kahverengi rengi ile Kaidonun mabadinden düştüğü için kimse farketmemiştir. Wanonun ve dünyanın kurtarıcısı tayfanın en zayıfı Usopp ile 100 belilik koca insan tarafından gerçekleşmiştir. Televizyon tarihi 3. Kahraman Hobitin hikayesini her yerde anlatır. Artık Choppar bir uzay markasıdır.
Bu çok güzel. Olsun bu. Lütfen

Kaido'nun oğlu Yamato aslında bir okamadır. Bu yüzden Bigmom'ın kızıyla evlenmemek için kaçar. Sanji'yi görüp ona tutulur. Sanji için babasına ihanet eder. Sanji bu durumdan nefret etsede Luffy; " arc bitene kadar idare et olm" der. Tayfa Wano'dan ayrılırken arkada kırık bir kalp kalır..

Kaido'nun oğlu Yamato aslında bir okamadır. Bu yüzden Bigmom'ın kızıyla evlenmemek için kaçar. Sanji'yi görüp ona tutulur. Sanji için babasına ihanet eder. Sanji bu durumdan nefret etsede Luffy; " arc bitene kadar idare et olm" der. Tayfa Wano'dan ayrılırken arkada kırık bir kalp kalır..
Yamato kadın olsa Türk Dizisi

Yamato kadın olsa Türk Dizisi
Olacak ama 2. sezonda. Bu yamato okama kraliçesi İvankov'un yanına gider ve durumunu anlatıp İvankov'dan kendisini kadın yapmasını ister. Sanji, Vinsmoke olduğunu ona söylemediği için İvankov çok bozulmuştur. Bu yüzden Yamato'nun isteğini kabul eder. Yamoto Mugiwara tayfasının Elbaf'ta olduğunu öğrenip yola çıkar. Amacı Sanji'den intikam almaktır. Sırf bu amacı için Zoro'yla yakınlaşmaya çalışacaktır... 3. Sezon gelecek.

Kuina devrimciler'e katıldı. Sonra iva'ya beni erkek yap, yoksa en iyi kılıç ustası olamam dedi. İva bunu erkek yaptıktan sonra, devrimcileri terk etti ve kaido'nun tayfasina katıldı. Sonra kuina oldu queen.
2-3 yıl önce okuduğum değişik teori.

Shanks ve Mihawk Gorosei'nin kılıç ustasının öğrencileridir.Mihawk Shanks'i yendiği için aralarında küçüklükten beri olan bir kapışma başlamıştır.:eek:

Shanks ve Mihawk Gorosei'nin kılıç ustasının öğrencileridir.Mihawk Shanks'i yendiği için aralarında küçüklükten beri olan bir kapışma başlamıştır.:eek:
Goroseideki adamın ustası da Ryumadır. Mihawk, Ryuma'nın öğrencisinin öğrencisidir. O zaman Ryuma>Goroseideki adam>Mihawk>Shanks=Zoro
Burdan şu sonuç çıkar Zoro 2 yıllık zaman atlamasından sonra Luffden önce imparator seviyesiydi. O zaman Zoro Kingi alır sonra bu bana çerez der Kaidoyu alır. Sırf Wano arc erken bitmesin diye Zoro ile Kaido karşı karşıya gelmedi.
[Bunu okuyan arkadaşlar burası saçma spoiler ve teori konusu. Sakın ciddiye almayın]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık