Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

ben luffyle kid maphusa düşecek yazdıydım tuttu ya la evet o spoilerin devamı luffy ve kid kardeştirler kid luffye hiç görmediği annesini anlatır luffy benim annemmi var diye sevinir kid cevap verir artık yok bölüm sonu haftaya ara var

Oruchi aslında Oden'in karısına ilk görüşte aşık oldu, her şeyi o yüzden yaptı. Oden'nin karısı ona yüz vermedi, sen shogun değilsin diye alay etti.

Shanks, nasıl Kaidou'yu durdurdu?

Shanks:
Kaidou, senin de savaşa girmenin bir anlamı yok.
(Kaidou sakesini yudumlar.)
Shanks: Hem senin tayfanın , hem de denizcilerin gereksiz yere kanı akacak. Buna ne...
(Kaidou, Shanks'ın ağzının ortasına tokat atar.)
Kaidou: Hehehehe (Bir tokat daha atar, çaatt)
Shanks:Aaahhh, abi yap... (Kaidou, Shanks'ın yakasından tutup, havaya fırlatır. Ve tekme atar.)
Kaidou: King, yakala.
(King, kendisine doğru uçan Shanks'a tekme atarak, Kaidou'ya geri gönderir.)

Yasopp: Kaidou'nun gemisine inemem hastalığana yakalandım.
Beckman:Ben dedim, balığa kol kaptırmak ve orada burada poz kesmek harici icraatı olmayan bir adamsın dedim, Kaidou bir ayağı çukurdaki Beyazsakal'a benzemez dedim. Dinletemedim.

(Kaidou, Shanks'a bir tokat daha atar.)
Shanks: Kulun köpeğin olayım abi, ya..
(Kaidou, Shanks'ın ensesine şaplak, ....'üne parmak atar.)
Kaidou:Ehehehehe. Sayende hiç sinir stres de kalmadı, kerata. Ben Wano'ya dönüyorum. Arada bir uğrayıp, stresimi almaya gelmeye söz verirsen, Marineford' a gitmene izin veririm.
Shanks: Büyüksün abi, söz gel... (Kaidou ağzına bir tokat daha atar, çaattt)
Kaidou: Ehehehehe

Shanks, nasıl Kaidou'yu durdurdu?

Shanks:
Kaidou, senin de savaşa girmenin bir anlamı yok.
(Kaidou sakesini yudumlar.)
Shanks: Hem senin tayfanın , hem de denizcilerin gereksiz yere kanı akacak. Buna ne...
(Kaidou, Shanks'ın ağzının ortasına tokat atar.)
Kaidou: Hehehehe (Bir tokat daha atar, çaatt)
Shanks:Aaahhh, abi yap... (Kaidou, Shanks'ın yakasından tutup, havaya fırlatır. Ve tekme atar.)
Kaidou: King, yakala.
(King, kendisine doğru uçan Shanks'a tekme atarak, Kaidou'ya geri gönderir.)

Yasopp: Kaidou'nun gemisine inemem hastalığana yakalandım.
Beckman:Ben dedim, balığa kol kaptırmak ve orada burada poz kesmek harici icraatı olmayan bir adamsın dedim, Kaidou bir ayağı çukurdaki Beyazsakal'a benzemez dedim. Dinletemedim.

(Kaidou, Shanks'a bir tokat daha atar.)
Shanks: Kulun köpeğin olayım abi, ya..
(Kaidou, Shanks'ın ensesine şaplak, ....'üne parmak atar.)
Kaidou:Ehehehehe. Sayende hiç sinir stres de kalmadı, kerata. Ben Wano'ya dönüyorum. Arada bir uğrayıp, stresimi almaya gelmeye söz verirsen, Marineford' a gitmene izin veririm.
Shanks: Büyüksün abi, söz gel... (Kaidou ağzına bir tokat daha atar, çaattt)
Kaidou: Ehehehehe
Millet amiralleri, Shanks'ı, Karasakal'ı filan çaylak süpernovalarla karıştırıyor. Bu adamlar evrenin kurtları, ağır başları. :D Karasakal'ın tek yiyeceği iddia ediliyordu geçen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık