Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Sabo vs Marco

• Sabo alır.

Kullanılan: 37 25.7%
  • Marco alır.

Kullanılan: 78 54.2%
  • Berabere

Kullanılan: 9 6.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 20 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco benim gözümde hep meyveden kaybediyor arkadaş evet muazzam bir meyve ama savaşmak için değil de daha savunması mümkün olan bir yani belki beraberedirler bilemeyeceğim. Marco yu görmek lazım ne yapmış bu adam diye Sabo demişim zaten...

Sümüklü Sabo, nasıl Marco ile karşılaştırılıp da şu kadar oy topladı anlam veremedim. Ace de kralların hakisi varken, gemide yeri belliydi. Sabo'nun yaşından fazla Marco'nun tecrübesi var. Üstelik Marco'nun meyvesini esas korkunç yapan şey, hasar almaması değil, aldığı her hasarda sonra hemen iyileşmesi. Marineford'da gördük ki, kendini iyileştirebilmesinin bir sınırı yok. Karşısındaki adam haki kullansın, kullanmasın 1v1 de Marco avantajlı. Hatta Smoker jütte ile savaştığından, Marco'ya karşı daha fazla şansı olur Sabo'dan diyebilirim.

Uzun vadede marco alır. Bu adamın meyvesinden kaynaklı olarak dayanıklılığı kaidouyla kapışır bence.

İki yıl sonraki Ace olsa düşünürdüm ama çakma/k ateşi, kalitesiz, paslı boruya Marco reyizi yedirecek değiliz. Bir de şunu koyiyim:

:a:

Hıh, tamam :)

Sabo'yu severim ama Marco acımaz. Bir de Marco'yu küçümsemek için sürekli Garp'ın videosunun atılması çok komik. KK'yı ölümün kıyısına getirebilmiş bir adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık