Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Vakti var. Sabo reyiz ileride Akainu'yu devirecek güce ulaşacak. İşte o zaman Mihawk'ı da yener ama şimdiki haliyle dövüşürse yazık eder kendisine.
Bu çocuk şuan Mihawk veya Doflamingo'nun üstünde değilse Luffy seviyesindedirki buda seri için tutarsızlık olur ODA tarafından çünkü küçüklüğünde Luffy bir kere bile yenememiştir Ace ve Sabo ikilisini ve Sabo küçüklüğünden beri Dragon gibi bir üstaddan eğitim almış biri Kuma'yı küçük yaşta şaşırtabilen biri şuan bence kişisel düşücem tabi bu Mihawk'tan öndedir.

Mihawk

Bu çocuk şuan Mihawk veya Doflamingo'nun üstünde değilse Luffy seviyesindedirki buda seri için tutarsızlık olur ODA tarafından çünkü küçüklüğünde Luffy bir kere bile yenememiştir Ace ve Sabo ikilisini ve Sabo küçüklüğünden beri Dragon gibi bir üstaddan eğitim almış biri Kuma'yı küçük yaşta şaşırtabilen biri şuan bence kişisel düşücem tabi bu Mihawk'tan öndedir.
Luffy önce teke tekte alsın Dofu. Bu bariz arkadaşlar. Tamam Luffy yendi, ülkeyi gezdirdi falan ama Luffy 1v1 de alamazdı o anda.

Cp0Lucci

Yanlış yazmışım dövüşmeyelim olacaktı. :D Bu ikisi bozacı ile şıracı gibi birbirine benzer.Dövüşmek için naz yapan herifler resmen. :/
Mihawk , Zoro gibi bir karaktere sahip olsa ' Dövüş erteleme ' huyu olmasa zaten seride yenemeyeceği sayılı adam var

Sabo ise Vista, Lucci ayarı bir karakter Fuji nin 1 tık altıdır. Ama ben bu vs den mangaya göre bir galip çıkacağını sanmıyorum 2'side alacağını alır dövüş sonlanmadan ayrılırlar.

Sabo ve Luffy'nin yıllar önce daha bebekken yaptığı dövüşü bu vs için kıstas kabul et. Bir yonkou ile olan dövüşü göz ardı et, olmadı bu! Senin mantıkla gidersek, Mihawk kesinlikle Yonkou seviyesi olur.

Mihawk , Zoro gibi bir karaktere sahip olsa ' Dövüş erteleme ' huyu olmasa zaten seride yenemeyeceği sayılı adam var

Sabo ise Vista, Lucci ayarı bir karakter Fuji nin 1 tık altıdır. Ama ben bu vs den mangaya göre bir galip çıkacağını sanmıyorum 2'side alacağını alır dövüş sonlanmadan ayrılırlar.
Mangadaki senaryoya uyduracak olsak çok az karakter dövüşür zaten.Jinbei vs Judge açmıştım mesela bu adamların arc ilerleyişine göre dövüşmesi epey zor aynı tarafta yer alırlar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık