Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Fon müziği ile birlikte okuyunuz.
Tayfa Sanji'yi kurtarmaya gitmez. Sanji istemese de zorla evlenip Big Mom'ın adamı olur.
Luffy'ler Wano'ya, Elbaf'a sonra da Kaido'ya gider ve onu indirirler. Luffy artık Yonkou olmuştur.

Sanji, tayfanın her arcı sonrasında gazeteleri okurken gösterilir. Gazeteleri okuduktan sonra sigarasını yakar ve uzaklara bakar.

Luffy'ler 1-2 macera daha yaşar. Sanji de kendi hayatına devam eder. 1 çocuk sahibi olur. Annesi için ailesine katlanır. Eğer ters bir şey yaparsa annesinin öldürüleceğini biliyordur. Eşini de zamanla sevmiştir. Onların canına da değer veriyordur. Bir aile babası olmuştur ama içinde hep bir şeyler ukte olarak kalmıştır. Macerayı özlemiştir. Arkadaşlarını da özlemiştir.

Luffy'ler bu sefer Big Mom'ı hedef alır. Her hafta düzenli olarak yapılan Çay Partisi basılır. Luffy Big Mom'a doğru koşarken birisi onu durdurur. Sanji'dir bu kişi.
Luffy ve Sanji karşı karşıya gelir.
Sanji: Hasır şapkalı Luffy! Kaptanımıza dokunamazsın! Buna izin veremem.
Luffy: Biliyorum izin vermezsin Vinsmoke Sanji! Biliyorum...

Kapışmaya belli bir süre devam ederler. Luffy avantajı ele geçirip son darbeyi vuracakken bir yavrucak babaaaa babaaa diye koşarak, Sanji'nin önüne geçer.
Luffy bu durum karşısında şaşırır. Tayfasıyla göz göze gelir ve burada işimiz bitti geri çekiliyoruz der.
Tayfa yavaşça ayrılırken Sanji'nin yanına eşi ve annesi de gelir. Yaralanmış Sanji'ye sarılırlar.

Tayfa son bir kez Sanji'ye bakar. Bu 1-2 saniyelik bakışta, iki taraf da birbirlerini son kez göreceğinin farkındadır.
Thousand Sunny adadan ayrılır ve gözden yavaş yavaş kaybolmaya başlar. Sanji ise mutfağa doğru yol alıp kaptanı için tatlı hazırlamaya gidiyordur. Oğlu da Sanji'nin peşinden gelmiştir. Sanji evladına;
-Vinsmoke Zoro, evladım seni seviyorum.
Der ve birbirlerine sarılırlar.

-1-2 ay sonra-
Luffy ve tayfası Korsanlar Kralı olmak için en büyük rakibi Teach ile dövüşürken aniden denizcilerin baskını ile feci şekilde katledilerek öldürülmüştür. İbret olsun diye Marine HQ'nun önüne sergilenmek üzere asılmışlardır.

-Ertesi gün-
Sanji ailesiyle mutlu mesut her zamanki kahvaltılarından birini yapmaktadır. Kahvaltısını bitirir. Sofrada gazete okumaya karar verir.
Hanımından günün gazetesini ister. Gazeteyi aldığı gibi sigarasını ağzından düşürmesi bir olur.
5-10 saniyelik şokun ardından tekrar bir sigara yakıp ailesine hava almaya çıkacağını söyler.

Evlerinin bulunduğu yerdeki sahil kenarına gelir. Üstündeki zengin işi kıyafetlerini çıkarır. Yavaş yavaş derinlere doğru ilerlemeye başlar. Ayakları yerden kesilir ve yüzmeye başlar. Sahilden uzaklaştıkça özgürleştiğini farkeder. İstediği hayata doğru yol aldığını hisseder.

Bu mutlulukla birlikte daha da denizin açıklarına gider. Sigarasından son bir fırt çeker ve kendini dalgalara bırakır.

Dalgalar onu Baratei'ye, Arlong Park'a, Alabasta'ya, Skypie'ye, Enies Lobby'ye götürür. Yaşadığı her macerayı baştan yaşar.
Dressrosa, Zou ve Big Mom'ın adası derken tayfa ile yaşadığı maceranın sonuna gelmiştir. Gözünü açtığında denizin derinliklerinde olduğunu farkeder. Gözlerinde mutluluk gözyaşlarıyla birlikte gözlerini tekrar kapatır.

Gözlerini kapattığında Luffy, Nami, Zoro, Usopp, Franky, Robin ve Brook'u görür. Kendisini beklemektedirler. Sanji! Sanji! Diye ona seslenmektedirler.
Sanji de arkadaşlarına hemen cevap verir;
-Geliyorum dostlarım geliyorum... Yarım kaldığımız yerden hep birlikte maceramıza devam edeceğiz...
Dün yine aklıma bu geldi. Saygıyla eğiliyorum üstad, duyguları güzel aktarmışsın.

Bende yazayım.

815 spoiler

Luffy Zoro'nun laflarına çok sinirlenir.Adam değilmişin be Zoro der.
Zoro : Adamlığı senden mi öğreneceğim.
Luffy : Evet benden öğreneceksin.
Zoro : O zaman öğret de görelim kaizoku - ou (Kılıcını çıkarır)
Nami : Zoro bey napıyorsunuz ?
Luffy bu harekete sinirlenir ve tek kol gear 2 yaparak saldırır.Zoro bloklar.Sonra tatsumaki yapar.
Luffy havaya uçar.Çok kızmıştır bu harekete ve elephant gun ile saldırır.Fakat zoro daha hızlı davranarak 1080 pound saldırısıyla karşıık verir.Luffy tehlike hisseder ve elini çekmek zorunda kalır.

Luffy : Zoro epey güçlenmişsin.Ama sana dersini vermem gerek.
Gear 4.Leo bazuka.Zoro 1 mil uçuşa geçer.

Zoronun ağzından kanlar akmaktadır ve siler.
Zoro : Sanırım başka çarem kalmadı.Onu kullanmam gerekecek.Sana bir kaptanın nasıl olması gerektiğini öğreteceğim.
Zoro kapalı gözünü açar.Bu göz Mihawk'ın gözleriyle aynıdır.

Zoro : Bunlar kutsal şahinin gözleri.Bu göze sahip olabilmek için geceler boyu ayakta kaldım.İki yıl boyunca her gün.Ve sadece bir gözümü bu hale getirebildim.Hala tamamlanmış değil ama yine de ağır bir bedeli var.Bu tekniği her kullandığımda ömrümden yiyor.Ama bunun karşılığında baktığım noktadaki haki tamamen doğaya geri dönüyor.(Gözünden kanlar akmaktadır.)

Zoro onigiri ile saldırarak luffynin göğsüne odaklanarak tek bir noktayı çarpı şeklinde keser.Luffy gear 4'e rağmen yerde bilinçsizce yatmaktadır. :D
Keşke şöyle bir sahne görsek :D

Saçma spoiler ve teoriler sayfası ama Korsanfanın en mantıklı teorileri burda. Bizim millet yine yanlış anlamış başlığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık