Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ryuma - Wano - Joy Boy - One Piece Bağlantıları

Teori güzel olmuş eline sağlık bu 4 pone hakkında doğru olduğunu düşündüğüm bilgileri yazıcam manganın bu bölümüde roger big mom-dan pone-yi çaldığını söylüyor ondan sonra zou ve wano-da birer tane olduğunu öğreniyor ve sonuncunun nerede olabileceğini tahmin edebiliyorum diyor eğer balıkların adasındaki kırmızıysa pone-lerin yerleri şu şekilde
1) Big Mom adası taşı nerden aldığı belirsiz ( bence elbaftan almıştır ) kendi adasında saklıyor
2) Zou
3) Wano
4) Balık adası ( şu an nerede olduğu belli değil )
Teşekkür ederim.
4.nün Elbaf'ta olma ihtimali var gerçekten. Elbaf da en güçlü ulus olduğu için belki orada güvende olabileceği düşünülmüştür.

Roger'ı o kadar güldüren şey ne peki?
Bağlantılar falan iyi de ben "fıkra"lık bir şey göremedim yazdıklarında.

Roger'ı o kadar güldüren şey ne peki?
Bağlantılar falan iyi de ben "fıkra"lık bir şey göremedim yazdıklarında.
O kısmı bilmiyoruz çünkü. Oraya dair yazabileceğim bir şey yok. Ben Oda'nın bir röportaj ya da buna benzer bir şeyde, One Piece'nin maddi bir yönünün de olduğunu söylediğini hatırlıyorum ama onu bulamadım. Bulsaydım ekleyecektim konuya. Yani son adada sadece zenginlik değil, başka şeyler de var. Bir bilgi, Joy Boy'un hikayesi, amaç vs.

O kısmı bilmiyoruz çünkü. Oraya dair yazabileceğim bir şey yok. Ben Oda'nın bir röportaj ya da buna benzer bir şeyde, One Piece'nin maddi bir yönünün de olduğunu söylediğini hatırlıyorum ama onu bulamadım. Bulsaydım ekleyecektim konuya. Yani son adada sadece zenginlik değil, başka şeyler de var. Bir bilgi, Joy Boy'un hikayesi, amaç vs.
Aslında güzel bir teori yazmışsın ama One piece tarzıyla baktığımda ben pek beğenmedim şahsen.
Sanırım ben one piece'ten 42'lik bir performans beklediğimden senin bu yazdıklarının ana hikayeden ziyade teferruat olması gerektiğini düşünüyorum.
Yani ana hikaye buysa hoşuma gitmezdi. Ama üstündeki sosu olarak yazılmışsa güzel tabi.

Teşekkür ederim.
4.nün Elbaf'ta olma ihtimali var gerçekten. Elbaf da en güçlü ulus olduğu için belki orada güvende olabileceği düşünülmüştür.
Bence balık adasındakini shanks aldı nereye götürdü bilemem yüksek ihtimal elbaf hatta aldığı zamanın sabody adasında rayleigh abimize luffy-yi anlattıktan sonra olduğunu düşünüyorum sabody sonrası balık adasına uğrayıp 4. taşı götürmüştür

Aslında güzel bir teori yazmışsın ama One piece tarzıyla baktığımda ben pek beğenmedim şahsen.
Sanırım ben one piece'ten 42'lik bir performans beklediğimden senin bu yazdıklarının ana hikayeden ziyade teferruat olması gerektiğini düşünüyorum.
Yani ana hikaye buysa hoşuma gitmezdi. Ama üstündeki sosu olarak yazılmışsa güzel tabi.
Bu zaten bir kısmı sadece. Yani benim düşünceme göre. Altın kısmı burada çok da önemli değil aslında. Şimdiki hükumet, Antik Krallık, Joy Boy'un hedefi, Roger'in yapmak için ömrünün yetmediği şey... bir sürü daha önemli konu var.
Bence balık adasındakini shanks aldı nereye götürdü bilemem yüksek ihtimal elbaf hatta aldığı zamanın sabody adasında rayleigh abimize luffy-yi anlattıktan sonra olduğunu düşünüyorum sabody sonrası balık adasına uğrayıp 4. taşı götürmüştür
Elbaf'ta ya da Yıldız Yolu'nda çıkacak gibi geliyor bana.

Güzel yerlere değinilmiş. Tek sorun altınların taşınması benim için. Bunun için Wanoluları ikna etmek gerekiyor. Böyle bir şeyin karşılığı da yüksek olmalı.

Umarım arc sonu ekstra bilgiler gelir bu konuda.

Güzel yerlere değinilmiş. Tek sorun altınların taşınması benim için. Bunun için Wanoluları ikna etmek gerekiyor. Böyle bir şeyin karşılığı da yüksek olmalı.

Umarım arc sonu ekstra bilgiler gelir bu konuda.
Sağ olasın. Wanolular, Ryuma'dan sonra koruyamayacakları için ikna olmuş olabilirler. Sonuç olarak bu altınlar yok. Kaido'yla da alakası yok. Çok daha önceden gitmiş. Nereye gittiği de belli değil. Benim de aklıma böyle bir şey geldi.

Vivi'nin antik silah olma durumu da var. Herkes savaşırken bir anda herkesin duyabileceği şekilde bağırıp insanların bi anlığına durmasını sağlamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Oradaki hengamede Vivi'yi duymaları şaşırtıcı. Antik silahın gücüne buradan ipucu alınabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık