Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Ben Amirallerin Meyvelerinin , bizzat Vegapunk tarafından sağlandığı veya bulunduğunu düşünüyorum.
Sonuçta , Meyve üzerine master yapmış , resimli kitabı mevcut.
Bu şartlar altında bulunmasına yardımcı olmuştur. Amiral olanlara ödül niteliğinde'de olabilir !
Bu nedenle Ryokugyu'nun meyvesinin diğer Amiraller gibi korkutucu bir gücü olabileceğini düşünüyorum !
Amiral olanlara ödül falan alakası yok.Borsalino koramiralken Pika pikaya,Kuzan Hie hieye sahipti.

Ödül en son ihtimal olan düşüncem.
Öncelik ise Vegapunk tarafından meyve bulunma kolaylığı :T
Bu adam meyvelerin sırrını çözmüş . Niye bu adam sayesinde denizciler güçlendirilmesin ?
Meyve olayını çözmüş ama meyve bulması çok zor olmalı ki öyle olmasa koramirallere de çok iyi meyveler verip yonkoların canına okuyacak güce ulaşabilirlerdi gibime geliyor.

Ben Amirallerin Meyvelerinin , bizzat Vegapunk tarafından sağlandığı veya bulunduğunu düşünüyorum.
Sonuçta , Meyve üzerine master yapmış , resimli kitabı mevcut.
Bu şartlar altında bulunmasına yardımcı olmuştur. Amiral olanlara ödül niteliğinde'de olabilir !
Bu nedenle Ryokugyu'nun meyvesinin diğer Amiraller gibi korkutucu bir gücü olabileceğini düşünüyorum !
zephry anlatılırken söyleniyordu,kizaru ve akainuydu sanırım denizcilere meyveleriyle katılmıslar ve o zaman daha canavar olarak adlandırılıyorlarmıs.koramiralken meyve gücleri oldu kuzan ve borsalino için kesin.hepsi en alttan üste cıkma.meyveleri sayesinde amiral oldular dogru ama en azından eski 3 amiralin meyvesinin vegapunkla alakası yok.

söyle düsün vegapunkun becerdikleri hala tırt.ama adamlarda öyle altyapı varki en iyi meyvelere ve kullanıcılarına ulasabiliyorlar.ve su ölen kullanıcının yakınında meyveye dönüsme durumuna bakarsakta,en azından amirallerin meyvelerinin kendilerinde kalmalarını saglayabilirler buna birsey diyemem.

Avatar'da toprağı yeşil temsil ediyordu. Toph gibi toprak kullanan bir amiralde sağlam olur aslında ama logia ayağa düştü artık; Caribou, Monet, Cc falan olmuyor yani. Mistik beklemeye devam en iyisi.

Kullanıcılar yüzünden bende öyle dedim zaten. Bir Akainu gibi kullanmak var birde bunlar gibi. C yine iyiydi ama o da bilim adamı sonuçta.

Goodwill

CC ye iyi denmesinin nedeni Tamamen meyvesi. O Meyve yi cidden Akainuya ver ve MF yi baştan bi izle bakalım. WB yi normalden kat ve kat daha zorlardı emin ol. Gasu Gasu No Mi nin getirdiği +ları sayalım (Goro Goro vb. gibi bi - sisi yok o yüzden -lerini boşverelim);

Oksijen Kesmek (Karakuni), Magellan daki gibi Zehir kullanabilme/Zehirden etkilenmeme (ki Magellan ınkinden daha iyiymiş CC kendisi dio) (Gas Robe), Borsalino kadar olmasada Kuzan ve Smoker gibi Hızlı Hakreket edebilmek (Magu Magu yada Numa Numa yı göz ününe alırsak), Gaz ile Patlamalar yaratmak (Gastanet), Ağzından DBZ deki Mouth Energy Wave gibi gazla alakalı patlayıcı bi enerji yollamak (Gastille), yetmedi üstüne Kuzan ve Kizaru gibi yapay bi Kılıç yapmak (Blue Sword). Bu saydığım Özlelikler Akainu da yada diğer 2 Amiralde olsaydı sence ne olurdu ? CC yi 300m ödüle kavuşturan şey bu Meyve yoksa değil 300m 3m bile etmez CC. He Bilim adamı sıfatıyla belki WG için tehtid oluşturur onu bilemem ama Savaş konusunda Gasu Gasu No Mi olmadan CC bir hiç. Dayanıklılığı Usopp kadar vardır oda belki (çokta ezmim dedim). bizim Karıbo ve CC meyvesiz kapışsa bizim Cengaver şamarlar CC yi. Çünkü adam savaşçı değil Bilim adamı.
Haklısın şimdi bi düşündüm de bu meyve bi amiralde olsaydı ....

valla ne yalan soyliyeyim green bull deyince aklıma pitbull gibi daha çok köpek si bişe çıkacak efsanevi zoanlardan en yırtıcı olanından çenesi saglam derisne bişe işlemiyen (meteor dahil) yani şoyle yeşilimsi bişe olsa tadından bakılmaz mangaya ha :D

Bence "Green Bull" sadece bir lakap, düşündüğümüz gibi zoan çıkmayabilir de. Çok farklı bir meyve bekliyorum ben diğer amiralden, bizi şaşırtacak cinsten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık