Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Rurouni Kenshin

• Konbuyu başlatan Lycan
  • Başlangıç tarihi
O renklendirmeler genellikle mangakaların yaptığı renklendirmeler oluyor. Resmi renklendirmeyi ise şirket üstleniyor. Bununla ilgili bir takım oluşturmuşlar one piece de mesela şu anlık 95 cilt renklendirmesi var hala da devam ediyor.
Büyük ihtimalle dediğin gibidir, shueisha ‘nın renklendirmesi bana aşırı renkli geliyor biraz da karanlık tonlar kullansalarmış keşke, OP gibi bir seride normal gözüküyor ama diğerleri biraz daha garip geliyor. Örneğin; orijinal olarak renkli olan Shadows House diye manga var , direkt dijital ve renkli basıldığı için güzel duruyor.

Shishio Makoto'yu biraz balına yendi, işte kurgu. Alayının içinden geçmişti herif.

Hitokiri Battousai Ruhu > Sargılı Shishio Makoto
Sargılı Shishio Makoto > İmana gelmiş Kenshin Himura
Genç Shishio Makoto = Hitokiri Battousai

Pedoluktan kaynaklanan romantizme olan açlığı manga çizerek bastırmış. Gerçi pek bastırdığını da söyleyemem:d Oda da her fırsatta selam gönderir beyfendiye. Kültürünü sevdiklerim...

Shishio Makoto'yu biraz balına yendi, işte kurgu. Alayının içinden geçmişti herif.

Hitokiri Battousai Ruhu > Sargılı Shishio Makoto
Sargılı Shishio Makoto > İmana gelmiş Kenshin Himura
Genç Shishio Makoto = Hitokiri Battousai
Makoto zaten nerflüydü,en iyi zamanlarında dediğin gibi denklerdi.Ben en çok Hajime Saito'nun Shishio'ya kolayca yenilmesine şaşırmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık