Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
çok az bir farkla Vista şuan öndedir haki seyisesi olarak. O yüzden Vista alır ama Zoro'dan çok önde değildir güçleri hemen hemen yakındır. Vista 100 ise Zoro 90 falan

2 yıl önce biri mihawkın karısına cıkıp onu durdurdu ve mihawkın kendisi macı erteleme talebinde bulundu,digeriyse aynı mihawkın ayaklarına kapandı :D 2 yılda zoro mihawkı gecti diyecek kadar hayalperest varsa zoro alır ama makul bir düsünceyle zoronun vistayı güc olarak asıcagı zamana daha en az bir 100 bölüm var bence,oda yaklasık dofun ve bigmomun düsüsüne tekabül eder sanırım ;)

keanexl

İman gücü her vs'yi kazandırdı tabi haklısın.Wb çıksa onu bile alırdı.

WB ne ya adam zaten yemin etmiş yenilmeyecem diye ya sal meydana dünya hükümeti yonkou bilmem ne hepsini götürür ya kafamı buluyor bunlar herif kendi ağzıyla düşünüp hala en tepede o var diyip Mihawk'ı hatırlıyor 2y den sonra bile vista mihawkla kafa kafaya dövüşen bir adam zoro vistayı tek le alacak desinler oldu bitti.

Edit : Merak eden olursa anime 525 Zoro Surumenin(Kraken) kolunu kestikten sonraki repliklere bakın sonra sormayın nerde geçiyor böyle bir şey diye.

2 yıl önce biri mihawkın karısına cıkıp onu durdurdu ve mihawkın kendisi macı erteleme talebinde bulundu,digeriyse aynı mihawkın ayaklarına kapandı :D 2 yılda zoro mihawkı gecti diyecek kadar hayalperest varsa zoro alır ama makul bir düsünceyle zoronun vistayı güc olarak asıcagı zamana daha en az bir 100 bölüm var bence,oda yaklasık dofun ve bigmomun düsüsüne tekabül eder sanırım ;)
Aynen katılıyorum , bende böyle düşünüyorum.

Yalnız Zoro'ya verdim yanlışlıkla :(

_Özkan_

Bu vsnin adının geçmesi bile saçma vista Mihawkla dövüşmüş birisi ve karşısındada durabildi(Ama fanlık değil bunda benim düşüncem mihawk gerçekten uyuşuk bi insan ve ona bişey yapmadım dünyanın en iyi deninen adam birisine ertelemeyi teklif etmez.Ciddi anlada hiç dövüşmez yani öyleki zoroyla vssinde büyük kılıcımı çekmekte bile uyuşukluk ediyor.)
Vista 10sa Zoro 7dır bence.Başka birşey sadece fanlık olur.

TheCrux

ağır zoro fanıyım ama vista uzun bir savaş sonrası galip gelir tecrübesi yeter

Mihawk vistaya senin adını bilmemek için ahmak olmak gerekir demişti demekki gerçekten dünyada kılıç ustası deyince akla gelen ilk isimlerden kendisi. Yani vista alır. Ayrıca şu tecrübesi yeter olayına inanmıyorum ben crux. Herşey tecrübe ile bitseydi croco ile moria o yaklaşık 20 yıllık tecrübeleri ile alırdı luffyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık