Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Orası da meçhul. Çeviri ne diyor? Roger ile dövüşüp de sağ kalabilen tek kişi. Belki de Luffy gibi dayağı atıp bırakmıştır xD Şaka bir yana öyle bir şeyi hiç beklemiyorum ama olursa da olsun hani gocunmam ben.
O çeviri hikaye.Japoncasında böyle bir şey yokmuş.Cnet de denk diye çevirmişti o bölümü.Yalnız Kid dövdüğünü bırakmıyor be canısı.Çarmıh diyorum ;)

Birini süpernova yapıp diğerini yapmaması fark değil mi :fool: Bence gayet açık bir şekilde farkı ortaya koyuyor her arc. Sanji hangi arc Zoro'nun indirdiğinden daha güçlü bir düşman indirmiş :bilmem: Sanji güçsüz biri değil sadece Zoro'dan güçlü değil :D Benim gözümde bu arc Sanji :
Sanji zorodan güçlü demiyorum zaten sadece düşündüğünüz gibi bir fark yok aralarında.
Sbs de biri zoro ve sanji savaştığında sonuç ne olur diye sordu ve eichiro oda herzamanki gibi dolaylı yoldan ve biraz sapıklıkla çetin bir savaş olacağını söyledi :)

Aralarında belirli bir fark olsa e.oda bunu neden saklasın adam garp sengokudan güçlü demiş zoro sanjiden güçlü niye diyemiyor hatta en fazla sorulan sorulardan birtanesidir bu neden açık açık cevaplamıyor. Çetin bir savaş olur dedi sadece ikisi için yani galibi bile belirtmedi. E.oda ikisinin arasına 20 dorukilik bir fark koymuş zamanında cevap olarak. Bu arada supernova olmak bir marifet değil. Sabody de 100m ödülü olan herkes nova oluyor. Tayfada 3 kişi nova olsaydı bende karşı çıkardım çünkü çok fazla olurdu. Bege boney apo killer nova olsa nolur sanjinin hızıyla başa çıkabilirler mi ? Hatta sana şunu diyebilirim ilerde sanjinin birkaç novadan daha yüksek ödülü olacak :good:

Son düzenleme:
Cnet'i salla Viz'in çevirisi önemli olan asıl. Ha Viz'de ne yazıyor dersen onu bilmiyorum işte.
Önemli olan çeviriler de değil.Mangaka bu adamları diğerlerinden bir şekilde ayırmış mı evet.Denk bu adamlar.Keza Kid i de diğerlerinden bir şekilde ayırdı.Tayfasında nova,yonkou indirme isteği,ödül konusunda sürekli liderlik falan filan işte.

Sanji zorodan güçlü demiyorum zaten sadece düşündüğünüz gibi bir fark yok aralarında.
Sbs de biri zoro ve sanji savaştığında sonuç ne olur diye sordu ve eichiro oda herzamanki gibi dolaylı yoldan ve biraz sapıklıkla çetin bir savaş olacağını söyledi :)

Aralarında belirli bir fark olsa e.oda bunu neden saklasın adam garp sengokudan güçlü demiş zoro sanjiden güçlü niye diyemiyor hatta en fazla sorulan sorulardan birtanesidir bu neden açık açık cevaplamıyor. Çetin bir savaş olur dedi sadece ikisi için yani galibi bile belirtmedi. E.oda ikisinin arasına 20 dorukilik bir fark koymuş zamanında cevap olarak. Bu arada supernova olmak bir marifet değil. Sabody de 100m ödülü olan herkes nova oluyor. Tayfada 3 kişi nova olsaydı bende karşı çıkardım çünkü çok fazla olurdu. Bege boney apo killer nova olsa nolur sanjinin hızıyla başa çıkabilirler mi ? Hatta sana şunu diyebilirim ilerde sanjinin birkaç novadan daha çok ödülü olacak :good:
İleride muhtemelen Sanji onların yarısından fazlasını rakip görmez kendisine ama çok ileride olur bu dediğimiz. Oda da farkında fanlar arasındaki Sanji Zoro arası rekabetin, kerata bunun üzerine de gidiyor zaten seride. Neden açıklayıp bu tatlı rekabete son versin ki :D ama bence ucundan ucundan hissettiriyor Zoro'nun bir tık önde olduğunu la 2 yıllık arada birini nereye yolladı diğerini nereye yolladı bu bile yeterli benim için :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık