Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Önceden Cracker demişim ama yağmurlu havada ise alır Zoro. Cracker'in B.hakisi baya sağlam. Zoro, Ashura kullanmaya zorlanır.

Tam olarak olmaz. Zoro yiyemez böylece yeni bisküvi üretmek zorunda kalmaz. Yağmur sadece Crackera yoğunlaşmaz, bir de Crackerın kendisi de açık buldu mu saldırıyor. Luffynin hem meyve özellikleri hem de aldığı destek daha anlamlı oluyor bu şartlarda.
Ben yine Cracker kazanır diyorum ama bu Crackerın handikaplı olduğu gerçeğini değiştirmez.
Kim olsa orda o dövüşü kazanırdı çünkü çizen adam illa ben Cracker'in kaybetmesini sağlayacam demiş. O son saldırıyı görmedin mi ? Boduslama dalıp haki bile kullanmadan girmesini ? Cracker'in illa yiyorsan sana yedireyim inadını falan neyse saçma sapan bir dövüştü geçti gitti. Kata dövüşü iyi gidiyor o ufak kaçamağı saymazsak :bilmem:

Kim olsa orda o dövüşü kazanırdı çünkü çizen adam illa ben Cracker'in kaybetmesini sağlayacam demiş. O son saldırıyı görmedin mi ? Boduslama dalıp haki bile kullanmadan girmesini ? Cracker'in illa yiyorsan sana yedireyim inadını falan neyse saçma sapan bir dövüştü geçti gitti. Kata dövüşü iyi gidiyor o ufak kaçamağı saymazsak :bilmem:
İşte orada saçma olsa da Luffy'ye kazandıran meyvesi, bisküvileri yiyebilmesi, Tankman formu falandı. Zoronun böyle özellikleri yok. Cracker sürekli yeni askerler üretmek zorunda kalmayacağı için o kadar yorulmaz da. Benim düşünceme göre yenemez marimo. Zaten konu direkt Zoro vs Cracker olsa ve adam Zoroya inanıp oy atsa çok takılmam. Benim dediğim sürekli bi yağmurlu hava diyorsak handikapsız lafını diyemeyiz. Sen istersen çölde bile yener Zoro de, o farklı tartışma konusu.

İşte orada saçma olsa da Luffy'ye kazandıran meyvesi, bisküvileri yiyebilmesi, Tankman formu falandı. Zoronun böyle özellikleri yok. Cracker sürekli yeni askerler üretmek zorunda kalmayacağı için o kadar yorulmaz da. Benim düşünceme göre yenemez marimo. Zaten konu direkt Zoro vs Cracker olsa ve adam Zoroya inanıp oy atsa çok takılmam. Benim dediğim sürekli bi yağmurlu hava diyorsak handikapsız lafını diyemeyiz. Sen istersen çölde bile yener Zoro de, o farklı tartışma konusu.
Bu sefer yedirmez illa seninle bire bir vs atacaz der. Asker çıkartmaz :) Ben sana durumu anlatamadım.

Neyse bence eğer yağmur da yağıyorsa askerleri geçip bedene ulaşabileceğinden Zoro dövüşü alır :gamyon:

(!) Yağmur Zoro'nun aleyhine. Şimdi o bisküviler ıslanırsa kılıçlara yapışır. Ondan sonra Zoro kılıçları kullanmak için daha fazla güç sarfeder. Bu sefer dayanıklılığı düşer. Bir de ıslak bisküvi, kuruları gibi kolayca uçmaz havada. O yüzden Zoro'nun işi zor (!). :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık