Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Gözlem Haki

Beleşçiyim ben arkadaş istediğimi vereceksin uzatma!

İtiraz edilecek yerler var bence ama en çok gözüme batanı Arlong sahneleri oldu. K.hakiye dair hiçbir şey göremedim ben orada. Bu yetenektir, histir, başka bir şeydir adına ne dersen de. Yani gözlem olmadan da yapılabilecek şeyler bunlar. Nami ve Usopp'un bile Enel'in saldırılarından kaçabildiği bir evrende her sıyrılmaya ya da harekete k.haki demenin manası yok açıkçası. İtiraz edilecek birkaç tane sahne daha var aslında ama onları yazmaya gerek yok şimdilik.
Evet sana katılıyorum ben de severim zoroyu ama bazı yerlerde haki bulmak için yer aramış yazan arkadaş yine de ellerine sağlık yazanın

Arkadaşa katılıyorum yazmışım ya hani arkadaş da açıklamış bak istersen
Arlong sahnesini diyorsan X karakterin bakmadan, görmeden kendisine fırlatılan şeyi tutması/kaçması gözlem hakiden başka bir güç unsuru ile açıklanmıyor bu seride. Ray'in Luffy'nin gözünü bağlayıp ona bir şeyler fırlatması eğitimini hatırlarsanız faydalı olur. Herif gözlem eğitiminde Zoro'nun yaptığı şeyin benzerini Luffy'nin yapmasını bekliyor. Daha nasıl anlatılabilir biliyorum. Örnekleri tek tek açıklasaymışım demek ki :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık