Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın, One Piece Reaksiyonu

Konu değerlendirme puanı..

• Kullanılan toplam oy
    20
Öncelikle keyifli okumalar diliyorum.

Roger ve tayfası,One Piece'i bulduklarında gülerek reaksiyon gösteriyorlar ve adanın adını "Laugh Tale"(Gülünç Masalı) olarak adlandırıyorlar. Peki bu kadar göz yaşı gelecek kadar komik olan neydi? Kafamdakiler;

1- Joy Boy, istemediği bir şekilde devrimci-korsan olup, geçmişin hikayesini son adada toplamış olabilir.Yani şöyle düşünüyorum, bence dönemin şartları sosyal-kültürel olarak kötü zaman olduğu için,Kutsal Ejderlerin belki başlangıcı olup diğer insanları alçak,düşük seviyede görmelerinden rahatsız olduğu için M.D.Dragon misali devrimci-korsan olmuştur.
(Korsanlardan nefret edip çağın gereği korsan olması traji komik olurdu.)

2- Deniz Kralları'nın beklediği kral aslında Joy Boy değil, Joy Boy'un da hikayesinin, Roger gibi paralel ilerlemiş olup, hastalanıp, görevi bir sonraki iradeyi taşıyana devretmiş olabilir.Yani ikiside benzer kadere sahip olduğu için Roger ve tayfasına komik gelmiş olabilir.

3- Dünya Hükümeti'nin sahip olduğu bir şeyi çalmış ve bunu nasıl ve niçin yaptığını yazan bir mesaj olabilir.

4- Ya da lanet olası 1 Kutsal Ejder,Bir Korsan, 1 Balık adam ve Temel son adaya gitmiş muhabbeti >8-(

Neyse bu kadar belirsizlik bir yana, sizce Roger ve tayfasını bu denli güldürecek şey neydi?

NOT: Adada, D'leri, Antik Silahları,Boş Yüzyıl'ı öğrendiklerini biliyorum.Bu üç başlık, bu kadar komik olacağını düşünmüyorum açıkcası, Joy Boy'un şahsi hikayesinden dolayı güldüklerini düşünüyorum.

Sizin fikirleriniz nedir ? Paylaşırsanız sevinir ve ufuk açmış oluruz.
Zaman çaldığım yeter, iyi geceler umarım keyif almışsındır.

One piece orada değil havadaymış ona gülmüştür oh wait yapılmışı var denizin dib. onunda yapılmışı var bilemedim benim tezim çürüdü

Eline sağlık. Bence beklenen kişi olmadığını anladığında güldü. İlk aklıma geleni salladım kdkdjd

Hasta olmasa bile o an yapabilecekleri bir şey olmadığını, zamanın henüz gelmediğini anlayınca gülmüştür.

Bu çok zor soru ya. Bölüm boyu binks sake çaldı ve şarkının bir bölümünde "Kuşlar şarkı söylerken, gökte halkalar resmediyor. Limana eski memlekete eldeva." (çeviri yanlışsa lütfen düzeltin.) diyor. Ya gerçekten uzayla gökle ilgili bir şey buldular ve oraya çıkabilmek için antik silahlara ihtiyaçları var ya da "gök" derken red line'ın tepesi kastediliyor. Emin değilim ama seri sonunda antik silahların yardımıyla bi yükselişe geçicez gibi.

Dünya hükümetini kurulduğu dönemde yaşamış diğer bir güç olup dünya hükümetinden kaçmış olabilir. Elindeki silah ve parayı da oraya koyup " Bunu bulan kişi diğer antik silahları da alıp bir gün dünya hükümetini yok edecek benim ömrüm yetmedi "gibi bir yazı yazmış olabilir.

Dünya hükümetinin bütün kirli çamaşırlarını yazmıştır.Garp’ın don renginden Kong’un karı kız maceralarına,Sengoku’nun koyun sürüsünün gizeminden,Gorosei’nin grupça yaptıkları kokain partilerine kadar

Bu arada hiçbiri değildir bu şıkların

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık