Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
İstenilen mantıklı bir şey olduğu için olmaması üzdü. Wb'nin bebelik ve ergenlik dönemindeki tayfasının KK tayfasına denk gitmesi senin için mutlu edici bir şeyse bilemem de sıçıştır yani en nihayetinde çok kafa yormamak lazım.
WB-Roger
Oden-Ray
Vista-Gaban

Gerisinin bir önemi yok. Büyük başlar bunlar. Bu tayfalar şu anki Yonkou tayfalarını yenerler ancak bu kaptan ve sağ kolun öne çıkmasıyla olur. KK tayfasının herkesi ezebilmesi zaten söz konusu değil. Senin özelinde konuşmayayım, ancak insanlar yıllardır KK tayfasının herkesi ezip geçebileceğini düşündü. Öyle bir şey olmadığının artık anlaşılması lazım. Roger Yonkou'dan güçlüdür tabi ama iki amiral hatta iki yonkou aldıran bile vardı. Yok öyle birşey arkadaşlar. KK tayfası, Yonkou tayfasından 1 tık güçlüdür, bu da kaptan ve sağ kol farkından kaynaklı. O kadar.

WB-Roger
Oden-Ray
Vista-Gaban

Gerisinin bir önemi yok. Büyük başlar bunlar. Bu tayfalar şu anki Yonkou tayfalarını yenerler ancak bu kaptan ve sağ kolun öne çıkmasıyla olur. KK tayfasının herkesi ezebilmesi zaten söz konusu değil. Senin özelinde konuşmayayım, ancak insanlar yıllardır KK tayfasının herkesi ezip geçebileceğini düşündü. Öyle bir şey olmadığının artık anlaşılması lazım. Roger Yonkou'dan güçlüdür tabi ama iki amiral hatta iki yonkou aldıran bile vardı. Yok öyle birşey arkadaşlar. Yonkou tayfasından kaptanları ve sağ kolları sayesinde 1 tık güçlüler o kadar.
Prime Roger ve Wb aynı anda iki amirali yenerler dostum.

Prime Roger ve Wb aynı anda iki amirali yenerler dostum.
Kimse tek başına iki amirali alamaz. Öyle aynı anda dövüşmek kolay değil. Biri diğeri için açık yaratabildiği anda çok büyük sıkıntı. Roger'ı mı çok üstte görüyorsun, amiralleri mi aşağıda bilmiyorum. Ancak Roger'ın bir Yonkou'yu ezebileceğini düşünmek için mangada hiç bir delil yok. Yonkoulardan 1 tık aşağıda bence amiraller. İkisini aynı anda bu yüzden alamaz bence.

Kimse tek başına iki amirali alamaz. Öyle aynı anda dövüşmek kolay değil. Biri diğeri için açık yaratabildiği anda çok büyük sıkıntı. Roger'ı mı çok üstte görüyorsun, amiralleri mi aşağıda bilmiyorum. Ancak Roger'ın bir Yonkou'yu ezebileceğini düşünmek için mangada hiç bir delil yok. Yonkoulardan 1 tık aşağıdaki amirallerin ikisini aynı anda bu yüzden alamaz bence.
Amiralleri aşağıda görmüyorum ederlerini çok abartmıyorum sadece. Serinin zirvesindeki adamlar özel adamlar. Kafayı sıyırıp daldıklarında 2 vs 1'miş yok amiraller çok kusursuz dövüşçülermiş vs diye durdurulamazlar bana göre. Tabi herkesin kendi fikri.

Dans etmediği zaman dışında ne yaptığını nereden biliyorsun? Valla Roger ile karşılaştığında Yonko gücünden çok uzaktı. Kaido ile karşılaştığında ise onu alabilecek bir hava verdi, yonko seviyelerine yakındı yani. Senin yanıldığın buradan belli. Kaido şimdi çok daha güçlüdür diyeceksin de o zaman 1,5'sa şimdi 2 olmuştur, Oden yine gelse aynı şekilde Kaido'ya yara açabilir.
Roger denilen adam zaten yonkouların bile çok üstünde, onu geç. Ray'e denk olması yonkou gücünden uzak da demek değil ayrıca. Yaşlı halinde amiral tutan adam prime zamanında yonkou'ya yakındır. Oden de bu yüzden yonkou'ya yakın zaten.

Roger denilen adam zaten yonkouların bile çok üstünde, onu geç. Ray'e denk olması yonkou gücünden uzak da demek değil ayrıca. Yaşlı halinde amiral tutan adam prime zamanında yonkou'ya yakındır. Oden de bu yüzden yonkou'ya yakın zaten.
Yav yok, bariz Kaido karşısındaki hali çok daha güçlü. Roger'da yonkodan çok öte falan değil, bir adım falan öndedir.

Yav yok, bariz Kaido karşısındaki hali çok daha güçlü. Roger'da yonkodan çok öte falan değil, bir adım falan öndedir.
5 yıl boyunca kaido'nun gideceğine inandığı için sadece dans etti. Hatta gemilerin gitmediğini görünce şaşırıyor bile. Adam katıksız bir mal. Belki kaido gitmez ben yine gelişeyimi düşünecek kadar aklı olsa 5 yıl dans etmez.

5 yıl boyunca kaido'nun gideceğine inandığı için sadece dans etti. Hatta gemilerin gitmediğini görünce şaşırıyor bile. Adam katıksız bir mal. Belki kaido gitmez ben yine gelişeyimi düşünecek kadar aklı olsa 5 yıl dans etmez.
Gelişmemişse kendi potansiyelinden yemiştir, arasında 20 yaş olan Ray ile o zamanlarda denkse senin dediğin yonkonun çok ötesinde karakter Oden olurdu, Roger değil. Senin savunduğun fikir serinin özüne aykırı. Burada yaş ilerledikçe güçleniyor adamlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık