Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
Rayleigh + Gaban = Oden ise mantıklı onun dışında miço Marco ile tutulacak adamlar değil bunlar.

O dövüşte aslında tadımız kaçmasın modunda geçti.:oleyo2: Şimdi anlıyoruz.3 gün 3 gece dövüşmüşler tabii sabah,öğlen,akşam yemekleri de var arada pişti falan.İlk dalarken tam güç dalmışlardır baktılar eşitlik var kazansa da kaybetse de büyük hasar alacak gerisi laylaylom geçmiştir Wb vs Roger dahil. :D

Mantıklı değildir ama şöyle biraz toparlanabiliyor.

Rayleigh vs Oden
Gaban vs Marco - Jozu - Vista

Gerisinde de sayı fazlalığıyla durumu dengeleyen Wb tayfası hayal ettinmi kutsal piknik gününü en az hasarla atlatmış oluyorsun.

İki tayfanın sayıları tam olarak aynı mıydı?
İlla 1 vs 1 yazmaya gerek yok.
Edward-Roger
Oden-Rayleigh
Marco,Vista -Gaban
desen veya Gaban karşısına başka bir ikili koysan gayet mantıklı olabilir.
Geri kalanlarda hemen hemen aynı güçtedir zaten.

Roger'ın tayfası WB'ninkine kıyasla hem daha deneyimli hem de daha güçlüydü.Bu yüzden iki tarafın denk dövüşmesi baya mantıksız.

Tabii ki hayır.

Bırak kk tayfasını Marcoların şu anki dağılmış kaptansız Acesiz Thatch'siz Oden'siz, halini getir onlar bile parça pinçik ederdi. Oden'i ayrı tutuyorum o Rayleigh ile kapışsa diğerleri ağlatırdı Wb tayfasını

Marco fanı olarak ve üzülerek söylüyorum.

Tabii ki hayır.

Bırak kk tayfasını Marcoların şu anki dağılmış kaptansız Acesiz Thatch'siz Oden'siz, halini getir onlar bile parça pinçik ederdi. Oden'i ayrı tutuyorum o Rayleigh ile kapışsa diğerleri ağlatırdı Wb tayfasını

Marco fanı olarak ve üzülerek söylüyorum.
Zaten buna mantıklı diyen insanın wb'ın neden wano'ya gitmediğini açıklayamaması lazım. Çocuk hallerinde adamlarını KK tayfasının önüne koyan adam, prime hallerinde kaido'nun karşısına mi koyamayacak?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık