Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rocks Korsanlarının Ödül Tahminleri

Xebec mevzusunu hiç çözemedim, adamda yüksek ödül için olması gereken her şey var gibi duruyor. Ama bence fazla değildir 4.9 civarı bir şey bekliyorum.
Aslında çözülemeyecek bir şey yok bence. Şöyle söyleyim Xebec'in tayfasındakiler o zamanlar şimdiki seviyelerinin çok altındalardı muhtemelen. Yani mesela Roger'ın tayfasını zamanda geriye yollasak Xebecle dövüştürsek Roger Xebec'i, Ray WB'yi dövebilirdi.

İkinci ihtimal ise bunların istikrarsız bir grup olarak anılması, o yüzden bunun da total güçlerinin sağladığı üstünlüğü gölgelediği iddiası atılabilir.

Yalnız Oda Yonko ödüllerini tanıttığı bölüm hiçbir korsan bu ikiliyi geçemedi demişti. Yani Rocks, Roger ve Newgate'den düşük bence
Bana kalsa ben Roger'dan da fazla ödül veririm Xebec'e. Prime değillerse de Garp-Xebec ikilisinin beraber daldığı adam zirve güçtür. Ee bir de buna rüya tayfa ekliyorsun. Adamların miçosu Kaido yani düşün. Bu adamların tayfa olarak tek başlarına oluşturduğu tehlikeyi 2-3 yonkou ancak oluşturur.

Bana kalsa ben Roger'dan da fazla ödül veririm Xebec'e. Prime değillerse de Garp-Xebec ikilisinin beraber daldığı adam zirve güçtür. Ee bir de buna rüya tayfa ekliyorsun. Adamların miçosu Kaido yani düşün. Bu adamların tayfa olarak tek başlarına oluşturduğu tehlikeyi 2-3 yonkou ancak oluşturur.
Rocks erken ölüyor ama.. yani ödülü zirvesini görmeden göçmüş olabilir. Bu zamanki Wb ve Rogerden belki yüksektir ama Xebec öldükten sonra Newgate ve Roger zirvede kalmaya devam ettiler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık