Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Robin Popülerliğini Kayıp mı Etti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Tamam ben de kabul ediyorum eski Robin değil. Zaten bir bölüm önceki tepkisi bunu belli ettiydi.
Ayrıca eski adım... Bir yıl dolsun geri alacağım o adı.
Yok be Robinlik değillik durum. Anten, çekemeyen falan. :( Eskiden kafaya manga sayfası atardın, oldu mu şimdi oldu mu yar?

Robin`i iki yıl aradan sonra giyiminden tut karakterine kadar değiştirdi Oda. Hep Oda`nın suçu. Müthiş karizmatik tasarlanmış bir karakterken karanlık ve gizemli tarafını öldürdü adam. Popçik seks objesi haline geldi. Robin`in eski görünümünü özlüyorum ben. Umarım tamamen yok etmemiştir ilk halini ileride bize gösterir.
Hayır, suçlu Dragon. Geçtiğimiz iki yılda ne yaşattıysa kadına, büyük değişim yaşamış.

Son düzenleme:
Popülerlikte hiçbir zaman ön sıralarda olmadı bana göre. Ama benim gönlümde kendisi 4 numarada. Bu tarz soğukkanlı ve sakim karakterleri seviyorum. O yüzden Robin 100 bölüm gözükmese de unutmayız.

Karıştırdın herhalde ben manga sayfası atmazdım. Tartışmaya girmekten de genellikle kaçınırım. :oleyo2:Hem o mesajı atmamım nedeni Smoker idi. Biraz didişmek istedi canım. :D

@çiköfte bir yıl dolsun geri alacağım. Pişmanım!
Anladım. Şimdi çiköfteye yazdığını gördüm de benim vade daha erken doluyor, ben mi alsam nicki :ehe::ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık