Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. X Drake

• Konbuyu başlatan Luffy07
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    114

X. Drake

2 yıl öncede 2 yıl sonrada X. Drake alır. 2 Yıl önce pacifistalara karşı en iyi dövüşen supernovaydı.

2 yıl önce luffy yatsın kalksın,lastik olmasına ve ana karakter olmasına dua etsin,usoppun gazı olmasa zaten yenilmişti,hatta lastik olmasa daha galley-la da teke gitmişti.kidd,hawkins,drake hiçbirinin lastik gibi koruma avantajları yok.

lucciye zarar veren iki saldırı oldu biri g3 pistol,digeri jet gattling.jet gattalingten haki tastıgını artık herkez kabul ediyordur ;) g3 ayarında vurabilecek tek kişi kidd,oda metallerle vuruyor. yumruktan kacmadı lucci,çünkü inanmadı devin kolu olduguna ama mal degilki demir kütleyi yesin üstüne.hawkins savunma avantajı var teke tek vsde kac tane voodo bebegi yapabilecek ? nereye kadar dayanıcak.lucci luffyden bile daha atletik ve güçlüydü.

yani 2 yıl önce bence,hiç bir nova lucciyi yenemezdi .aokiji bile yenilmesine sasırıyor,adamı kedinin oturan yerine soktunuz :D

2 yıl sonra ise tartısmaya gerek yok, ikisininde son durumunu bilmiyoruz çünkü.drakein en büyük meziyeti scotcha kafa tutmasıydı,scotch sapa saglam yerinde duruyor.artık dayak mı yedi drake ne olduysa :D onun dısında ,zoansa zoan, dourikiyse douriki,peki rokushikide, koramirallerin bile ötesinde ustalıgı ne yapıcaz ? yani hepsini alta alta topluyorum, mantıgım 2 yıl önce lucci diyor.2 yıl sonra ise bekleme taraftarı. ;)

Lucci yener bence . X-Drake galiba eskiden Tuğamiral gibi bir şeydi Lucci shichibukai seviyesindeydi. Ki bence Supernovalar içinde Lucci'yi sadece Kid ve Luffy alabilirdi.

Sylar

Oha yarı yarıya gidiyor!
Lucci alır, 2y sonrası koramiral gücüne gelmiştir bence

ya arkadaşlar bu lucci neymiş ben anlamadım sanırsınız op aleminin en güçlüsü adam yenildi gitti 2y sonra drake nasıl güçlendi bilmiyoruz bile biraz daha zorlasanız lucci vs kizaru falan çıkacak ortaya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık