Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Lucci iyidir hoştur da haki yok ki adamda:D Lucci de haki vardır demek ben mangayı okudum ama beni ilgilendirmez adamın duruşu yeter hakisi olması için demektir, benim için:D

Birde elinde suyu bulunduran Crocoyu alır muhabbetlerini geçin beyler. Hadi onu geçtim bu zaafı nasıl bilecekler alnında mı yazıyor Croco'nun:D luffy öğrendi ama öldüydü de bunu da unutmayalım lütfen:good: Lucci Croco'nun karşısına su olayını bilerek çıkmayacak, çıkamaz yok böyle kolaya kaçmak:D

Unknown

Peki Luffy, Arabasta'da Lucci ile dövüşse yenebilecek miydi? Luffy Enies Lobby'e kadar g2 ve g3 le evrim geçirdi buna rağmen Lucci'yi yendiğinde kıpırdayamamıştı. Ayrıca Croco'nun diğer logialar gibi ölümcül saldırıları pek yok. Lucci gibi soru'da ve geppo'da uzmanlaşmış birisinin Croco'nun saldırılarını yiyeceğini düşünmüyorum, diğer hayvani teknikleriyle suyu kullanarak Croco'yu dövmesi çok zor olmasa gerek, çünkü Croco'nun pek dayanıklı olduğu da söylenemez. Bence Croco'nun karakteri sevildiği için taraflı bakılıyor bu karşılaşmaya.
Sorun şu fiziksel olarak Garp yada WB seviyesinde olsun isterse Lucci Hakisi yoksa eninde sonunda Logia olan kişi ezer Caribou bile olsa..

Sorun şu fiziksel olarak Garp yada WB seviyesinde olsun isterse Lucci Hakisi yoksa eninde sonunda Logia olan kişi ezer Caribou bile olsa..
O konuda sıkıntı yok zaten, bence hakiye ihtiyacı yok Lucci'nin. Hükümetin en üst düzey suikastçilerinden biri olan Lucci'nin Croco'nun zayıflığını bileceğini ve suyu kullanarak döveceğini varsayarak Lucci alır diyorum.

Unknown

O konuda sıkıntı yok zaten, bence hakiye ihtiyacı yok Lucci'nin. Hükümetin en üst düzey suikastçilerinden biri olan Lucci'nin Croco'nun zayıflığını bileceğini ve suyu kullanarak döveceğini varsayarak Lucci alır diyorum.
Varsayımlar pek gerçekçi olmaz yalnız birde dövüştükleri alanda su bulunma olasılığı nedir,hangi koşullarda dövüşürler,birbirlerinden haberleri var mıdır gibi etkenler dövüşün sonucunu tabiki etkiler.

İşte onu bilemezler maalesef bunu anca meyve kullanıcısı bilebilir:) senin yaptığın mangayı olana göre değil sana göre değerlendiriyorsun
Varsayımlar pek gerçekçi olmaz yalnız birde dövüştükleri alanda su bulunma olasılığı nedir,ne koşullarda dövüşürler,birbirlerinden haberleri var mıdır gibi etkenler dövüşün sonucunu tabiki etkiler.
Anketi açan arkadaş bu konuda açıklama yapmadığı için varsayımlarda bulunabiliriz. Lucci'yi kazandırmak için zorladığımıda düşünmüyorum, eğer dediğim gibiyse Lucci alır, eğer Lucci'nin kumun antisini bilmediğini ve çölde dövüştüklerini düşünürsek Croco alır, ucu açık yani benim mangamdan çok konunun esnekliğinden yararlanıyorum.

Anketi açan arkadaş bu konuda açıklama yapmadığı için varsayımlarda bulunabiliriz. Lucci'yi kazandırmak için zorladığımıda düşünmüyorum, eğer dediğim gibiyse Lucci alır, eğer Lucci'nin kumun antisini bilmediğini ve çölde dövüştüklerini düşünürsek Croco alır, ucu açık yani benim mangamdan çok konunun esnekliğinden yararlanıyorum.
Usta sen yaptığını yaparsak olayı çözemeyiz. Her zaman kişisel görüş vardır olmalı da ama ortada olan bir şey için kişisel görüş sunamazsın:) Mesela Zoro vs Luffy hiç bir şansı olmasa bile Zoro kazanır diyebilirsin bu senin kişisel fikrindir(tabii tartışırız sonra doğru yolu buldururuz:ehe: fakat Zoro haki olarak Luffyden üstündür diyemezsin bunun sana göresi olamaz çünkü bu bariz mangada bellidir:)

G2 ve G3 tekniğini geliştirmeden luffy Croco yu yendimi, yendi.G2+G3 ü kullandı vede hareket edemiyecek kadar enerji harcadı Lucciyi yendi.Dayanıklılık, güç ce çeviklik ortada.Croco iyi adamdır ama tek avantajı logia olması, Lucci bir bakışta g2 tekniğinin nasıl çalıştıgını anlıyacak kapasitede zeki bir adam.Unutmdan saf fiziksel güç kullanarak luffy i ölümün eşiğene getiren tek adamda Lucci dir.

Kısacası haki veya su(su barındıran sıvı bişey) Lucciye veririske, Croco-boy çok temiz dayak yer, söyle birde bir durum var o fiziksel güçteki adma birde haki veririsen varsen hesap et.Ancak böyle bir durum olmassa Croco Lucciyle dalga geçer.

Gönlüm Lucci den yana, oyumda.

bayagı bekledim,tüm yorumlarıda okudum.hala kararsızım.normal halde lucci haki bilmedigi için crocodile alır.

bizim forumda crocodileı ve eneli hep luffy g2 acmadan yendi diye ezerler. ama aslında adamların ikiside en üst düzey logia kullanıcılarıdır.

crocodile kendi agzından; ben meyvenin sadece normal yeteneklerine hakim biri degilim dedi.adam meyvesini sınırına kadar zorlamıs.ve onu indirebilmek için ya luffy gibi kan revan içinde dövüsücek iraden olucak yada newgate gibi busoshoku hakin... elini kesip öbür eline vericenki, adam kancayla gezsin :D

soru su... lucci kan revan içinde kaldıgında, dövüse devam edebilirmi ? valla cok kararsız kaldım. ama bence eder.çünkü tekkai tüm saldırıları belli ölçüde soguruyor,cogunu etkisiz kılıyor.luccinin dourikisi crocodileın inanın en az 1.5 katıdır.

desert spadadan luffy bile sıyrıldı,lucci hiç olmadı in fightta kazanamazsa,uzak dövüse ve vurkaca gecer,yine crocodileı dellendirir.

crocodileın almasını saglıyacak tek sey,meyvenin tüm gücüyle heryeri kuma cevirmesi.mesela luffyle,luccinin son dövüstügü yer,crocodile orayı kayalarla beraber kumla kaplıyabilir.

gelgelelim bu sartlarda bile bence crocodile yüzde 50 de.çünkü lucci kısa mesafa,orta mesafe ve aynı zamanda uzun mesafe dövüscüsü.tek bakısta luffynin g2sini çözdü.bana kalsa yenişemezler iki tarafta geri vites yapar derim.ama illa biri kazanıcaksa oyumu lucciye vericem.çünkü rokouganın hala ruh saldırısı yani hakiyle olduguna inanıyorum.eger kan revan içinde crocodileı tutar, o rokuganı bir kere yedirirse lucci... triger kayısı kopar crocodileın zaten :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık