Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rob Lucci, İçten Patlatmalı Haki mi Kullanıyordu?

İçten Patlamalı Haki Kullanıyor mu?

• Evet

Kullanılan: 18 21.4%
  • Hayır

Kullanılan: 54 64.3%
  • Belki

Kullanılan: 12 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıkıldıysan tartışma ne yapayım benim sorunum mu? Öncelikle Luffy pasifistadan dolayı yorgun bitkin. Sentomaru'yada sadece gattling salladı başka birşey yapmadıki.

Luffy zaten bitik halde, bu seferde arkadan saldırıyor.

Chopper'da Luffy'den güçlü falan değil totalde ama Sentomaru tedirgin ve sürekli kaçmak dışında birşey yapamıyor ona karşı.

Yılan kardeşlere karşı gear2 açtı öyle yendi. Sentomaru'ya karşı bitik haldeydi.
Evet benim sorunum sanırım. Üslubunu düzeltip düzgün konuşmayı öğrenebilmen dileğiyle, iyi forumlar...

Abi bilemiyorum vallahi ya . Şimdi Luffy'nin bu öğrendiği haki tekniğini öğrenmek için haki üzerinde iyi bir kontrole sahip olmak lazım gibi gözüküyor yanlış anlamadıysam . Lucci'nin Haki üzerinde iyi bir kontrole sahip olmadan bu tekniği öğrenebilmesi yürümeyi zar zor beceren bir çocuğun High Kick atması gibi olmaz mı ?
Bak şimdi bende Lucci haki ustası demiyorum ama dövüş stiline göre herkezin öğrendiği haki farklılık gösteriyor. Sanji görünüşe göre Jyaburanın ve Bigmomun kullandığı vücudu kaplayan ve hasardan koruyan zırh hakisini kullanıyor. Mesela Lucciyle Kakuda dada tekkai var ama onlar onu kullanırken kıpırdayamıyorlar. Zoro Mihawk ve Kakunun kullandığı rankyaku yada ryou denilen hakiyi kullanıyor ve keskin slashlar atıyor. Kaku bariz Rankyakuda usta diğerlerine göre. Luffyde Lucci ve Rayin kullandığı içten patlamalı hakiyi kullanıyor, bunların hepsi zırh ama dövüş stiline göre farklılık gösteriyor ve bu yüzden Sanjinin durdurduğu keskin silahları Luffy ve Zoro vücütlarıyla durduramıyorlar. Luccide zaten içten patlamada çok ustalık gösteremiyor ve 3 kereden sonra yorgun düşüyor demekki daha işin başında ustalaşmamış.

Benim demek istediğim CP9 hakinin ustası felan değiller lakin bu rokushiki hakiyi ve potansiyeli uyandırıyor. Şimdi bakınca tayfanın CP9 nı yenmesi hakkaten biraz zorlama olmuş.

Lucci'nin kullandığı teknik "Rokuogan" namı diğer 7.inci Rokushiki tekniği.Yani Haki ile al-
akası yok ama yanlış hatırlamıyorsam data-
bookta 2 tip Haki kullanabildiği yazıyodu.

Bence bilmiyordu.Eğer olsaydı Luffy'nin organları paramparça olurdu.Luffy'nin karşısına çıkıp ciddi 1v1 atan kimsenin Ryou bildiğini zannetmiyorum.

Şuana kadar Advance Armament Haki kulla-
nabilen karakterler sırasıyla;
1.Kuzan
2.Borsalino
3.Sakazuki
4.Boa Marigold
5.Sentomaru
6.Hyogoro
7.Rayleigh
8.Kawamatsu
9.Edward Newgate
10.Gol D. Roger
11.Monkey D. Luffy
Bunların %90'ının advanced olduğuyla ilgili bir kanıt yok. Saldırı yansıtma advanced olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık