Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Reverie'yi Kim/Kimler Basacak?

Reverie'yi kim/kimler basacak ?

• Dragon

Kullanılan: 86 57.3%
  • Kaido

Kullanılan: 8 5.3%
  • Teach

Kullanılan: 14 9.3%
  • Shanks

Kullanılan: 7 4.7%
  • Moriah

Kullanılan: 6 4.0%
  • Crocodile

Kullanılan: 10 6.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 6 4.0%
  • Weevil

Kullanılan: 9 6.0%
  • Buggy

Kullanılan: 7 4.7%
  • Hancock

Kullanılan: 3 2.0%
  • Kuzan

Kullanılan: 9 6.0%
  • Rayleigh

Kullanılan: 2 1.3%
  • Gaban

Kullanılan: 2 1.3%
  • Diğer

Kullanılan: 12 8.0%
  • Kimse basmayacak

Kullanılan: 65 43.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence şıklardan bana en çok yatanı Shanks gibi geliyor muhtemelen orada önemli bir olay da patlayacak hatta alın size değişik bir teori Shanks / Dragon görüşmesi olabilir bu birinci ihtimal hatta olmasını istediğim ikinci ihtimal ise Crocodile gibi geliyor impel down kaçan korsanların akıbetini hala bilmiyoruz yanlış hatırlamıyorsam eğer yanlışsam düzeltin bana Crocodile'nin ayaklanma ihtimali de yüksek geliyor impel down korsanları toplamış olarak sizce?

Bence şıklardan bana en çok yatanı Shanks gibi geliyor muhtemelen orada önemli bir olay da patlayacak hatta alın size değişik bir teori Shanks / Dragon görüşmesi olabilir bu birinci ihtimal hatta olmasını istediğim ikinci ihtimal ise Crocodile gibi geliyor impel down kaçan korsanların akıbetini hala bilmiyoruz yanlış hatırlamıyorsam eğer yanlışsam düzeltin bana Crocodile'nin ayaklanma ihtimali de yüksek geliyor impel down korsanları toplamış olarak sizce?
Impel Down'dan topladığı korsan tayfasını da arkasına alıp toplantıyı basar, mevki/statü talebinde bulunur bence.

Impel Down'dan topladığı korsan tayfasını da arkasına alıp toplantıyı basar, mevki/statü talebinde bulunur bence.
Aga bana da çok mantıklı geldi o teori ondan yazdım bence iyi de olur Crocodile yabana atılacak bir abimiz değil olursa güzel olur hatta ileride Luffy Yonkou olduğunda ikinci geminin kaptanı olsun :D

Gayet güzel bir konu. Biraz daha olayları hikaye bazında anlatarak Reverie'yi okuyucuya/izleyiciye hazırlayarak daha güzel bir konu haline getirilebilir diye düşünüyorum.

Niye biri bassın ki?
Dragon devrim yapmak istiyor ve belli ki bunu yıka döke yapmayacak. O yüzden kralları kendi yanına çekmesi gerekiyor ki hükümete karşı baskın olsun.
O kadar kralı bir arada sadece reverie de bulabilir. Kayıp yüzyılı ve hükümetin kirli işlerini anlattı mı tamamdır. Tarafsız krallıklar dragona sempati besler. Kötü krallıklar ve çıkar gözetenler hükümete bağlı kalır böylece hükümetin gücü zayıflamış olur ve dragon krallıkların bütünlüğünü bozmuş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık