Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Raftel'in Parçası: Zou!

Falanca bir tarihte Roger Bunları birleştirip (raftele ulaşıp) sonra parçaları tekrar mı bozmuş ?

Falanca bir tarihte Roger Bunları birleştirip (raftele ulaşıp) sonra parçaları tekrar mı bozmuş ?
Roger aslında bunların hiç birini birleştirememiş. Dört raftelede gitmiş fakat gittiği en önemli raftel D.'lerin yönettiği merkez raftelmiş. Bunları birleştirecek olan Luffy.

Çok mantıklı dedin. Dünden beri balık adamları Red Line'nin altına hapseden şuan ki WG ise bazı şeyler havada kalır diyordum. Eğer balık adamlar kendi rızalarıyla Red Linenin altına uygun vakti beklemek için pustuysa havada kalan bir şey olmuyor. Zou ve Wanonun çok eskiden beri kader ortağı olduğunu Neko söylüyor. O yüzden ikisini ayrı tutamadım.
Teoriye göre Wano ve Zou arasındaki o kader ortaklığıda bu olabilir.
D.'lerin Raftelde yaşadığı muamma ama... Gökyüzü ya da ayda kanatlılar denizin altında balık adamlar yeryüzünde Wanolular uygun vakti bekliyor diye düşünüyorum.

Güzel yorumların için teşekkürler. :sapkali:
Balıkadam adasının kayıp yüzyıldaki dönemde bir şekilde oraya yerleştiğini düşünmüyorum ben. Hatta Joy Boy, Balıkadam adasının makus kaderini yenmek, onları günışığına çıkarmak için; planlar yapıp, sözler veriyor ama başaramıyor.

Balıkadam adasının kayıp yüzyıldaki dönemde bir şekilde oraya yerleştiğini düşünmüyorum ben. Hatta Joy Boy, Balıkadam adasının makus kaderini yenmek, onları günışığına çıkarmak için; planlar yapıp, sözler veriyor ama başaramıyor.
Bende böyle düşünüp onları oraya hapis ettiler diye düşündümde bazı şeyler soru işareti olarak kalıyor.

Gerçekten güzel konu.Balık adamları belki denizin dibine taşıyan o zamanki prenses olabilir.Birleşen devletlerden kaçmak için.Wano kaido ya kadar tek tabanca.Ki onda bile içeriden destek almış yonkou.D.ler de olur.Ama geriye kalan yani zou ya fazla misyon yükleniyor gibi geldi.Minkler güçlü ama 1 parça için fazla bence.Onun yerine gökyüzü adası halkı tarzı ırk daha iyi olurmuş.Minkler bence koruyucu,birleşik raftel den geldiklerini sanmam.Taşı aldılar gittiler misali.Ama geliştirmeye en açık teori olur bak bu :alkis::good:
@Kensei ilerde bu teoriyi güncelleyecek Deniz Krallarına emir verecek şimdiki prenses Shirahoshi, Zunisha'ya emir verecek Momo ve diğer bir veya iki parçaya emir verecek kişileri ve bu emri uygulayacak unsurları detaylandıracak ve bu emir ile Raftelin oluşacağını onlara emir verme emrini de dolaylı yoldan Monkey D. Luffy'nin vereceğini yazacak bu da benim teorim :a:

@Kensei ilerde bu teoriyi güncelleyecek Deniz Krallarına emir verecek şimdiki prenses Shirahoshi, Zunisha'ya emir verecek Momo ve diğer bir veya iki parçaya emir verecek kişileri ve bu emri uygulayacak unsurları detaylandıracak ve bu emir ile Raftelin oluşacağını onlara emir verme emrini de dolaylı yoldan Monkey D. Luffy'nin vereceğini yazacak bu da benim teorim :a:
teoriception.

Güzel olmuş ellerine sağlık. One Piece'e yakışır bir teori olmuş. Tek parça olabilmesi için bir şeylerin birleştirilmesi gerekiyor 4 ayrı Zunisha muhabbeti olmayacak orası kesin çünkü senin de teori başında dediğin gibi Oda tamamen işlemiyor kendinden bir şeyler katarak ilerliyor. Balıkadamlari suyun altına götüren Deniz Kralları olabilir. Wanoyu da bi görelim teorine katkı sağlayacak şeyler illa ki çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık