Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PUBG (2016)

arkadaşlar yeni pc aldım şuan steamden sadece witcher 2 yi aldım cumartesi günü cs go yu almayı düşünüyorum ve pubg de almak istiyorum şu sıralar fortnite oynuyorum sizce pubg almalı mıyım zor mudur fortnite a göre nasıldır tavsiye eder misiniz ?

arkadaşlar yeni pc aldım şuan steamden sadece witcher 2 yi aldım cumartesi günü cs go yu almayı düşünüyorum ve pubg de almak istiyorum şu sıralar fortnite oynuyorum sizce pubg almalı mıyım zor mudur fortnite a göre nasıldır tavsiye eder misiniz ?
Tarz olarak Fortnite'a alışmışsan PUBG'de biraz antreman lazım tabiki de...

direk bam güm oynamicam zaten de 'BES'in yayınını izledim pubg silah konusunda daha detaylı sanırım susturucu bulman lazım falan değişik aparatlar alıp takıyorsun sanırım silahlara
PUBG konusuna sanırım biraz uzaksın. (Yalnış anlama aşağılama anlamında demiyorum.) Evet PUBG'de bayağı bir silah modifikasyonu var. Ama bence önemli olan iki şey var az buçuk oyun zekân olacak hani stratejik düşünme bir de AİM lazım.

PUBG konusuna sanırım biraz uzaksın. (Yalnış anlama aşağılama anlamında demiyorum.) Evet PUBG'de bayağı bir silah modifikasyonu var. Ama bence önemli olan iki şey var az buçuk oyun zekân olacak hani stratejik düşünme bir de AİM lazım.
hiç oynamadım sadece 1 yayın izledim okadar tabi sistem olarak biliyorum strateji ve aim önemli zaten hep onu söylüyolar bakalım zevk açısından sormuştum fortnite kadar veya daha zevkli midir acaba

Kolun ve gözün varsa sıkıntı olmaz.
:bilmem: valla hocam ben var diye biliyorum ama aldığım zaman görücez bakalım kolsuz muyum kör müyüm :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık