Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Priest

Uykusuz kalma pahasına da olsa 3 günde bitirdim, gerçekten çok sürükleyiciydi. Çeviri ve edit için elinize sağlık, çok teşekkürler.💐 Okumaya başlamadan evvel yarım kalacağını bildiğim için diğer takipçiler kadar sinirlenmedim açıkçası ama son savaşın mükemmelliğini de düşünürsek yarım kaldığı yer kötü harbiden.
Temo'nun güçlerini daha fazla görebilmeyi dilerdim. Bir de Nera'nın diriltilmesiyle ilgili sahnede kadından bahsederken "Tekrar sevgilim ol." tarzında bir şey söylediği için kızdım biraz.😆
Bu seriyle ilgili review hazırlıyorum bakalım bitirebilirsem Myanimelist'te paylaşırım. Çizimleriyle ilgili birkaç görsel paylaşmak da istiyorum ama öteki bilgisayarda kayıtlı olduğu için daha sonra tekrar yazarım buraya.

Özgün karakterleri, özgün çizimleriyle çok güzel bir seriydi. Umarım çizeri bir gün devam etme kararı alır, daha yaşı çok genç sayılır zaten. Özellikle son savaştaki mücadeleler takipçileri bağımlı yapacak türdendi. Çizimlerinin güzelliğini göstermek için birkaç panel paylaşmak istedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık