Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Yok artık :( Yami Teach sağ kol ederse öpüp başına koysun.Yc2 etmeyecek adamı dövdü alt tarafı.
Anlatamadım herhalde.3 amiral çizilirken Akainu ortada nasıl ayrı tutuluyorsa Shanks’in gözünü çizdiği silahla yanında Marco varken öne çıkarılmış teach.Shanks’i sıradan komutan çizmedi.Sıradan komutan için beyazsakal ayağına gidip geri çek demeye gitmedi.Biraz mantık lütfen.Adam tek meyveyle Marco seviyesinin üstüne çıktı ikinciyle de imparator oldu.

Anlatamadım herhalde.3 amiral çizilirken Akainu ortada nasıl ayrı tutuluyorsa Shanks’in gözünü çizdiği silahla yanında Marco varken öne çıkarılmış teach.Shanks’i sıradan komutan çizmedi.Sıradan komutan için beyazsakal ayağına gidip geri çek demeye gitmedi.Biraz mantık lütfen.Adam tek meyveyle Marco seviyesinin üstüne çıktı ikinciyle de imparator oldu.
Yahu Teach'in karşısına çıkan daha Shanks'ın seviyesini bilmezken direk adamın suratını çizdi diye denk yaptın adamı Marco'yla.Yami Teach mümkün değil sağ kol üstü değil.Hani Luffy imparator seviyesi değil diyoruz ya,Teach de diğer imparatorların seviyesinde değil.Shanks'ı görünce daha sizin için hazır değiliz diyor zaten adam.Belli yani.Meyvesiz Marco lvl olan adam +Yami'ye sahipken Ace gibi yc2 bile etmeyecek adamı perişan eder.Ace'de varlık gösterdi ama o savaşta.

Yahu Teach'in karşısına çıkan daha Shanks'ın seviyesini bilmezken direk adamın suratını çizdi diye denk yaptın adamı Marco'yla.Yami Teach mümkün değil sağ kol üstü değil.Hani Luffy imparator seviyesi değil diyoruz ya,Teach de diğer imparatorların seviyesinde değil.Shanks'ı görünce daha sizin için hazır değiliz diyor zaten adam.Belli yani.
15 dklık tayfa ile en azından 10 yıldır beraber olan tayfaya da kafa tutmasın zaten. Kaldıki yokou ve sağ kollar arasındaki uçurum olan güç farkını göz önüne alınca, yami ile yc2 etmeyen adam guragura ile de yonkou etmez. Gura guraya olması gerekenden çok anlam yükleniyor bence. Usoppa versek onu da yonkou, bilemedin sağ kol yapacakmış gibi düşünülüyor. Bence bu düşünce baya yanlış.

Yahu Teach'in karşısına çıkan daha Shanks'ın seviyesini bilmezken direk adamın suratını çizdi diye denk yaptın adamı Marco'yla.Yami Teach mümkün değil sağ kol üstü değil.Hani Luffy imparator seviyesi değil diyoruz ya,Teach de diğer imparatorların seviyesinde değil.Shanks'ı görünce daha sizin için hazır değiliz diyor zaten adam.Belli yani.
İkinci meyveyi alır almaz imparator kulvarına çıktı demedim 2 yıl sonrası o kulvara çıkmış.Savaşta kendine güvenmemesi normal.Garp ve sengoku atarlarında meyvenin tehditine güveniyordu yoksa ikisinin birden karşısına çıkamaz.Ancak yami ile marco üstü olması yaralı wb ile vs atma özgüvenini açıklıyor.Adam geldi saka gibi birebir attı yenilse bile.Sağ kol seviyesinin üstüne çıkmamış olsa bu cesareti bulamaz.Aptal da değil.

15 dklık tayfa ile en azından 10 yıldır beraber olan tayfaya da kafa tutmasın zaten. Kaldıki yokou ve sağ kollar arasındaki uçurum olan güç farkını göz önüne alınca, yami ile yc2 etmeyen adam guragura ile de yonkou etmez. Gura guraya olması gerekenden çok anlam yükleniyor bence. Usoppa versek onu da yonkou, bilemedin sağ kol yapacakmış gibi düşünülüyor. Bence bu düşünce baya yanlış.
Teach'in güncel Kaido,Linlin ve Shanks seviyesinde olduğunu düşünüyorsan bu.Onlardan bariz zayıf çünkü bana göre.

İkinci meyveyi alır almaz imparator kulvarına çıktı demedim 2 yıl sonrası o kulvara çıkmış.Savaşta kendine güvenmemesi normal.Garp ve sengoku atarlarında meyvenin tehditine güveniyordu yoksa ikisinin birden karşısına çıkamaz.Ancak yami ile marco üstü olması wb ile vs atma özgüvenini açıklıyor.Adam geldi saka gibi birebir attı yenilse bile.Sağ kol seviyesinin üstüne çıkmamış olsa bu cesareti bulamaz.Aptal da değil.
Yahu bitik WB'nin meyveyi bırak,bisentosundan saf dışı kaldı o Teach.King dediğin adam da Yonko gemisine dalıyor.Sağ kol dediğin adam bunu yapamayacaksa bir anlamı yok.Meyvesiz Marco demek çok uçuk bir iddia.Teach 2.meyveyi mum meyvesi yemedi yani.En güçlü paramecia diye geçen gura yiyor adam.O meyveyi Cavendish gibi birisine ver komutan olur.Öyle bir meyve o.Klasman atlatır rahatlıkla yani.

Abii... Yorumları hayretle okuyorum.

Teach ve Ace seviyelerini çok yanlış hesaplamışsınız diye düşünüyorum.

Ercik reis olayındaki gibi sonradan anlayacaksınız demek ki!

Güçlü olduğunu düşünüyorum. Yami Teach'in de amiral>yami teach>yc1 olduğunu düşünüyorum. Bu seviyede değildiyse gura gura ile yonkou da olamazdı. Şahsi düşüncem bu yönde.
Yami meyvesine sahip Teach+Gura'yı yemişken ve yanında tüm tayfası varken Akainu'dan kaçıyor. Akainu hadi tayfasını öldüreceğinden kaçıyor muhabbeti de yapılamaz buna.Yami Teach amiral seviyesi ise nerdeyse +guraya sahipken Akainu'nun fişini çekmesi gerekir çok kasmadan.Bu mümkün değil.

Yami meyvesine sahip Teach+Gura'yı yemişken ve yanında tüm tayfası varken Akainu'dan kaçıyor. Akainu hadi tayfasını öldüreceğinden kaçıyor muhabbeti de yapılamaz buna.Yami Teach amiral seviyesi ise nerdeyse +guraya sahipken Akainu'nun fişini çekmesi gerekir çok kasmadan.Bu mümkün değil.
Akainu tek mi geldi? Yami teach amiral seviyesi de demedim. Akainu ile dövüşmesi için sebep de yok. Teach'in çkkarı yoksa dövüştüğünü görmedik zira.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık