Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Vay anam vay!

Adamlarda plot armor var diye delinmiyor olmaları onları otomatikman zeki de yapıyormuş ha!

Neler duyuyor bu gözler?:hoo:

Ben dizi veya film izlerken kolay kolay ağlayabilen biri değilimdir, fakat Ace'in ölmeden önceki son sözlerini her izlediğimde gözlerimden istemsiz bir şekilde yaşlar akar. Bence Oda'nın en başarılı karakteri.
Ben de ağlayamıyorum bir türlü. Biraz üzülmüştüm galiba.:oleyo2:

Logan'da azcık gözlerim dolmuştu ama.

Ben de ağlayamıyorum bir türlü. Biraz üzülmüştüm galiba.:oleyo2:

Logan'da azcık gözlerim dolmuştu ama.
One Piece'de beni bir Ace'in dediğim sahnesi, bir de Sanji'nin Baratie'den helallik aldığı sahne ağlatmıştır. Düşününce nerede daddy issiueslı adam var onu içselleştirmişim ha. :oleyo:

Riske attığı şeyler adamlık değil, o nolcek? :m
Luffy Hatchi'yi vuran, Kutsala yumruk atarken de aynı durum mevcuttu. Ama o konuda Luffy'e bir tane eleştiri geldiğini görmedim. Tayfanın iki sene birbirinden ayrı kalmasının adaya Kizaru'nun gelmesinin net sebebi. Zoro ölüyordu la Luffy yüzünden ne hikmetse Rayleigh tam ölecekken yetişti. Salise farkı ile kurtardı Zoro'yu. Luffy yapınca oooo Ace yapınca mal gerizekalı aptal hiç sevmem zaten babasını da sevmezdim hede hödö.

Ace'i Akainu öldürmeden önce Shanks'ı yetiştirip Coby'i kurtardığı gibi kurtartabilirdi, o zaman böyle eleştiri falan alacağını sanmıyorum. Sırf öldü diye bu kadar hater toplanmış gömme işlemi yapılıyor işte. Kiminin canı da sıkılıyor tabi maksat eğlenmek olsun. :(

Luffy Hatchi'yi vuran, Kutsala yumruk atarken de aynı durum mevcuttu. Ama o konuda Luffy'e bir tane eleştiri geldiğini görmedim. Tayfanın iki sene birbirinden ayrı kalmasının adaya Kizaru'nun gelmesinin net sebebi. Zoro ölüyordu la Luffy yüzünden ne hikmetse Rayleigh tam ölecekken yetişti. Salise farkı ile kurtardı Zoro'yu. Luffy yapınca oooo Ace yapınca mal gerizekalı aptal hiç sevmem zaten babasını da sevmezdim hede hödö.

Ace'i Akainu öldürmeden önce Shanks'ı yetiştirip Coby'i kurtardığı gibi kurtartabilirdi, o zaman böyle eleştiri falan alacağını sanmıyorum. Sırf öldü diye bu kadar hater toplanmış gömme işlemi yapılıyor işte. Kiminin canı da sıkılıyor tabi maksat eğlenmek olsun. :(
Hatchi ile Ace'in durumunun ne alakası var? Ace babasına laf atıldı diye dönüyor, babasına saldırdılar diye değil, babasının ölümü orada çoktan kabulleniyor zaten, Luffy orada Hatchi'nin hayatını kurtarıyor, kızın da keza. Risk alınması gerekirse alınır birini kurtarmak için, "ühüü babama güffür etti gafasını kırıcam" ile nasıl bir tutarsın? Boş boş.

Hatchi ile Ace'in durumunun ne alakası var? Ace babasına laf atıldı diye dönüyor, babasına saldırdılar diye değil, babasının ölümü orada çoktan kabulleniyor zaten, Luffy orada Hatchi'nin hayatını kurtarıyor, kızın da keza. Risk alınması gerekirse alınır birini kurtarmak için, "ühüü babama güffür etti gafasını kırıcam" ile nasıl bir tutarsın? Boş boş.
İzlerken benim de zoruma gitmişti şimdi. Akainu'ya fena sövmüştüm. Sen hiç etkilenmedin mi mop, hiç Akainu'nun ağzına biri çaksın demedin mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık