Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Charlotte Cracker

Ace vs Cracker

• Ace kazanır

Kullanılan: 37 59.7%
  • Cracker Kazanır

Kullanılan: 25 40.3%
  • Birbirlerini öldürürler

Kullanılan: 3 4.8%
  • Kararsızım

Kullanılan: 2 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    62
Arkadaşların dediği gibi harbi ortada.
Cracker'e logia pek gitmez, en son isteyeceği rakip türüdür heralde.
Ace'in o ada büyüklüğündeki saldırısına da bence direnir Cracker.
Ama ille de birisini seç deseler Cracer derdim, galibiyete daha yakın bir duruşu var bence mangada gösterilenler üzere.

Yine de ikisi de ölür şıkkı en iyisi bence bu kapışmada

Lakin Ace reis ölmese şimdi onu Katalarla amirallerle yarıştırırdıkta, adam olduğu için geleceğini değil kardeşini seçti.
saygılar kral :sapkali:

Luffy meyvesi itibariyle genellikle alan saldirilari yapamiyor, yapsa bile tek kisiye yonelik saldirilardan daha dusuk gucte yapabiliyor. Ace icin bu durum farkli. Crackerin yarattigi kraker askerlerin cogunu bir hikende alabilir mesela. Hikenin saldiri gucunun kraker askerleri parcalabilecegini dusunuyorum. Bunun disinda crackerin kendisi saldiriya gecerse kilic saldirilarindan da hiziyla kacabilir. Cracker uzaktan savasan rakiplere hele logialara karsi zayif gorunuyor. Acete dai enkai avantajida var. Bunlara dayanarak ace yorucu bir savasin sonunda gulen taraf olur diyorum. Doff vs crackerda cracker demistim. Dressrosa doffun mf aceten guclu oldugunu dusunuyorum fakat meyve avantajlari baya fark yaratiyor.

Ace'in ateş ile Kraker'in bisküvi savaşçılarını kırabileceğini yok edebileceğini sanmıyorum. Çok uğraşması gerekir. Luffy G4'e geçene kadar kıramamıştı. Ace'in ateşiyle olmaz o iş. Mesela Akainu magma ile rahat deler geçerde Ace'in ateşi öyle değil. Kraker'in kılıç saldırıları iyi çok fazla bisküvi savaşçısı çıkarabiliyor. Entei falan kurtarmaz Kraker alır Ace'i.

kraker meyvesiyle güçlüydü. meyvesi olmadan hasara dayanıksız olarak gösterildi bize acein meyvesi krakere karşı avantajlı ace kazanır.

Bu forumda ilk kez bir vs konusunda Ace önde.

Vs hakkındaki düşüncem; Ace zorlanarak alır.
Sabo meyveyi daha yeni yediği halde Dressrosa'da neler yaptığı ortada. Meyvede usta olan Ace'in Cracker'da zorlanması bile meçhul.

Gördüğümüze bakarsak Cracker mantıken ise Ace alır. İşte OP böyle bi seri.

Şaka maka Ace Jinbei ile savaşıp, berabere kalmış ardından WB'ye yürümüştü dimi.

Neyse Ace meyvesiz olsa dahi döver.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık