Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace Hakkında

Sevmediğim veya ezik gördüğüm bir tarafı olmayan sevdiğim bir karakterdir. Tabi hiçbir durumda kaçmama gibi babasından kalma uçuk özelliği onun zayıflığıdır denebilir. Zaten bu özelliği de sonu olmuştur.

kör topal

Bu senaryoyu Oda-Sama daha çok nefret etmeyelim Ace'den diye yaptığı çok belli. Sen git amirale kafa tut, benim babam o değil bu de, tam kaçıyorken geri dön, uğruna öldüğün kardeşini de tehlikeye at.

+1
Aynen katılıyorum.

Kendi fikrime gelince bana çok boş bir karakter gibi geliyor Ace. Sadece meyve gücüne yönelik bir insan. Yeni Dünya'yı görmüş kafasına 550 m ödül konmuş birinin haki bilmemesi bi kere karakterin kendi eksikliği. Ki H.Haki var adamda ve küçük yaşlarda uyandırdığı bişey. Misal Doffy'de küçük yaşlarda uyandırıyor ama sonra kralını öğreniyor Hakinin. Ace WB'nin gemisinde neden öğrenemedi?

Ergenlik, asilik, saflık demiyorum ona mallık diyecem, sorumsuzluk, haddini bilmeme vs vs. Bizim çatlak bebe bile Pasifista + .Kizaruyu görünce kaçın saklanın diyebiliyor. Ace kendini Sakazuki'nin önüne atıyor. Olacak şey mi şimdi bu?
Ace hakisiz diye nerede geçti? Biliyorsan söyle bizde bilek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık