Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

'Eski Beyazbıyık Korsanları' forumunda Smoker tarafından 15 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Harcanacak karakter değildi. Büyük adamdı.

61.0%
  2. Bu kafayla çok yaşamazdı zaten. Ölmesi iyi oldu.

39.0%
  1. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 7,264
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    OP konusunds ikinci kez SnK spoileri yemedim inşallah :( :ühü:

2. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

dX (Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye)
    Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Yok yok :D

3. Rhaenys Black Order

Rhaenys (Black Order)
    Mesaj Sayısı 185
    Üyelik Tarihi17 Haz 2019
    Benim yazdiklarim için dediysen spoiler amacli yazmadim. Zorlu hayat hikayesini kastetmistim. Kusura bakma :(

4. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 7,264
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Öldü sandım :( iyi o halde.

Problem yok :D
    Iyi o halde :D

5. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,312
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Ace'in hayali korsanlar kralı olmak değildi. Shanks ile konuştuğu sahnede korsanlar kralı olmak istediğini söylediği kısım mangada yok. Kaido-Apo benzetmesi ise mangakanın ustalıkla işlediği Ace karakterinin derinliğine ve onun Beyazsakal ile ilişkisine hakaret niteliğinde olmuş.

6. Taisho İllede Canısı!

Taisho (İllede Canısı!)
    Mesaj Sayısı 2,843
    Üyelik Tarihi7 Oca 2015
    Ya sanki alsa Luffy için farketcek. Karakterini bilmiyormuş gibi, kafasına koyduğunu yapıyor. Kaido olayinda binlerce kişi risk almasa bile tayfası aliyor. Yaptığı pervasız eylemler sonucunda ölebilirlerdi. Ama ölmediler. Kaido alev topu gönderdi bir şekilde kaçtılar. La onu geçtim tek yedikten sonra Kaido da klasik tum korsanlar gibi hapse atmasa ölüp tayfasını yarı yolda bırakmıştı.
    Tama olayında Luffy suçlu bulmam nasıl ilginçse. Ace olayinda da Akainuyu suçlu bulmamak ilginç. :( Klasik gömücü tayfa perspektifi.

Satsa ne olur sonuçta tayfası ölebilirdi kız mı değerli yoksa kalan 8 kişi mi. Yaptığı eylemin sonucu buna sebep oldu. Sende kasıtlı mı bakmak istediğim açıyı anlamiyon. :( Bu adamı nasıl bu yüzden eleştirmeyip Ace aynı sebepten eleştiriliyor o asıl ilginç olan. Yoksa Luffy'nin eylemleri ile konunun alakası yok. Çifte standart var

7. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 11,289
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Biri öldü diğeri yaşıyor işte neyi anlamıyorsun daha :hhh:

Ölmediğin sürece kaç çeşit tezek yediğinin ne önemi var :oleyo2:

8. İllumiuchiha (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,609
    Üyelik Tarihi22 Haz 2017
    Bana çok komik gelen bir karakter Ace tıpkı önüne gelene artislik yapıp dayak yiyen mahalle çocuğu gibi. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık