Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Perona vs. Sugar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    49
Şöyle anket sonuçlarını görünce foruma olan güvenim sıfırlanıyor...

Sugar kazanmakta zorluk çekmez.Yeteneği biliniyorsa orta zorlukta onun dışında rahat kazanır.Perona'nın çapı belli abartmaya gerek yok.

Sugar görünüşünün aksine çocuk değil Monet'in kardeşi ve güçlü.Ailede hiyerarşisi belli çok güçlü birisi.Bayıldığında onu yenecek kim var ki diyor adamlar.Çok hızlı ve seri hamlelerde bulunan birisi.Açın sahnelerine bakın.Kyros ne olup bittiğini anlayamadan oyuncak oldu.Hızlı cüceler baş edemiyordu sanırım.Hayaletle yenilmez yani Usopp gibi baya korkutman lazım.Hayaletin etkisinden değil kendisinden korkuyor falan demezse Oda yenilmesi mümkün değil. :D

Perona Usopp gibi korkutacak biri değil tam tersine aynısına maruz kalmıştı.Perona'ya dokunmakta sıkıntı yok.Kuma'nın rahatça dokunup postaladığı sahneye bakarsanız Sugar'ın zorlanmadan kazanacağını görebilirsiniz.

Sugar kazanmakta zorluk çekmez.Yeteneği biliniyorsa orta zorlukta onun dışında rahat kazanır.Perona'nın çapı belli abartmaya gerek yok.

Sugar görünüşünün aksine çocuk değil Monet'in kardeşi ve güçlü.Ailede hiyerarşisi belli çok güçlü birisi.Bayıldığında onu yenecek kim var ki diyor adamlar.Çok hızlı ve seri hamlelerde bulunan birisi.Açın sahnelerine bakın.Kyros ne olup bittiğini anlayamadan oyuncak oldu.Hızlı cüceler baş edemiyordu sanırım.Hayaletle yenilmez yani Usopp gibi baya korkutman lazım.Hayaletin etkisinden değil kendisinden korkuyor falan demezse Oda yenilmesi mümkün değil. :D

Perona Usopp gibi korkutacak biri değil tam tersine aynısına maruz kalmıştı.Perona'ya dokunmakta sıkıntı yok.Kuma'nın rahatça dokunup postaladığı sahneye bakarsanız Sugar'ın zorlanmadan kazanacağını görebilirsiniz.
Allasen bir de Sugar'ın içinden geçen negatif hollow sonrasından da bahsetsene.
Sanki Perona'nın karşısında güçlü olmanın bir anlamı varmış gibi Sugar'ın gücünden bahsetmişsin, kardeş hiç olmamış ya bu değerlendirme. Anlıyorum ailemsiden diye Sugar kayırıyon da bu yaptığın açıklamalarla bile kurtarırı yok.

Usopp'da bayılan, perona'da altina sıcar bu kadar net. Ayrıca kuma ile sugar'ı mı karşılaştırdın?:D adam cüsseye göre hızı aşırı fazla olan biri.

Odenin Bartonun meyvesini asamasigi gerçeği var. Absurd meyveler var güçleri op. Zoroyu falan depresif eden kız

Kaidoyu Shanksi hollowlu loopa sokmuyacaginin garantisi yok

Allasen bir de Sugar'ın içinden geçen negatif hollow sonrasından da bahsetsene.
Sanki Perona'nın karşısında güçlü olmanın bir anlamı varmış gibi Sugar'ın gücünden bahsetmişsin, kardeş hiç olmamış ya bu değerlendirme. Anlıyorum ailemsiden diye Sugar kayırıyon da bu yaptığın açıklamalarla bile kurtarırı yok.
Kayırmayla alakası yok seviyesine bakıyorum.

En az Gladius kadar güçlü birisidir Sugar.Perona alır diyenler demekki Perona'nın Sai kadar yahut Bartolomeo + Cavendish kadar güçlü olduğunu düşünüyorlar.Bu kadar güçlü olduğuna dair bir veri yok mangada.Mihawk kılıç eğitimi verdi kılıç ustası oldu derlerse orasını bilemem.:oleyo2:

Perona diyorsan 25 yaşında :T gayet hanım hanımcık duruyor. Hec loli değil
Haksızsın.:D
İlkin'de ergen kız pozları keserken, ikincisinde evli hanım hanımcık kadın olmuş. Farkı göremiyorsan bir şey diyemem.:fool:
15 yaşında demedim ben zaten :bilmem:
Tarzından bahsediyorum saçından,giydiklerinden hatta makyajı bile tipik gotik lolita tipi.Ama siz onu Shirohoshi ayarı hanımlıkta görüyorsanız helal olsun :D

Kayırmayla alakası yok seviyesine bakıyorum.

En az Gladius kadar güçlü birisidir Sugar.Perona alır diyenler demekki Perona'nın Sai kadar yahut Bartolomeo + Cavendish kadar güçlü olduğunu düşünüyorlar.Bu kadar güçlü olduğuna dair bir veri yok mangada.Mihawk kılıç eğitimi verdi kılıç ustası oldu derlerse orasını bilemem.:oleyo2:
Sanki Perona'nın karşısında güçlü olmanın bir anlamı varmış gibi Sugar'ın gücünden bahsetmişsin, kardeş hiç olmamış ya bu değerlendirme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık