Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Pati Meyvesi, Koca Ana ve Kaido'ya İşler mi?

Kuma meyve özelliği sayesinde Big Mom ve Kaidou'ya zarar verebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    65
Kuma Nikyu Nikyu meyvesi sayesinde rakibine içten zarar verebiliyor. Bunu ilk kez Thriller Bark arc"ta Zoro"ya uygularken görmüştük.
Aynı şekilde bu saldırıyı Marineford savaşında Oars Jr"a da uygulamıştır.

Soru şu Aynı saldırı ile Bm ve Kaidou gibi canavarlara da içten zarar verebilir mi?

Üye silindi 1004

Aynısı kadranlar ve Lucci'nin enerji vuruşu içinde geçerli mi? Sonuçta saf enerji kullanımı her şeye zarar verebilecek gibi duruyor. Oda ne kadar sınıflandırmamış olsada böyle bir şey var. Çalışma prensipleri de akış hakisiyle aynı.

Bence zarar verir.Ursus Shock düşmana dışardan değil içeriden zarar veren bir saldırı.Patlama etkisi ise çok ağır.Elbette Oars bile yaşayabildiği için onlarda yaşar ama sağlam bir hasar alırlar

Üye silindi 5781

Zarar verebilir ama verdiği zararın aynı şiddette tepki görmesi asıl soru olmalı bence.Yani bünyeleri Oars ve Zoro gibi tepki verir mi?
Luffy'nin acısını alan Zoro örneği bize bu konuyu aydınlatıyor bence.
Luffy oldukça dayanıklı , savaşırken bile biz onun bu kadar acı çektiğini bilmiyorduk.
Ne kadar acı çektiğini Zoro'nun , Luffy'nin acısını almasıyla öğrenmiş olduk.
Yani söz konusu Big Mom ve Kaido'nun (Ki bu kişilerin derileri bile sapasağlam.) aynı şekilde saldırı alma ihtimalinde Oars ve Zoro gibi çok fazla zarar alacağını düşünmüyorum ama zarar alırlar tabii.
Kaido-Luffy-Zoro
isimlerini yazdığımızda zaten mantıken (2 yıl öncesine de baktığımızda) zarar alma açısında küçükten büyüğe bir sıralama alıyoruz.
Kaido mantıken diğer ikisine göre daha az zarar alır ama dediğim gibi bu saldırı tabii ki de zarar verir.
------------------------------------------------------------
Tabii , Kaido'nun dokuz kızıl kın karşısında çığlık atması kafaları karıştırır gibi olabilir ama ben orada bir korku ve şaşkınlık görüyorum.

Kuma'nın saldırısı zarar verir tabikii Kaido'ya ve ya Mom'a ama sonra direk ortadan ikiye ayırıp Kuma'yı,araba yaparlar.

Ursus Shock, pati saldırısı falan vurur. Fakat zarar verir mi bilmiyorum. Sanki Kaidou ve Moma birşey olmaz gibi geliyor.
Ha elle tutup başka biryere gönderebilir mi zannetmiyorum. Hakisi olan adam etkilenmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık