Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Paramecialar vs Zoanlar vs Logialar vs Meyvesizler

Hangi Grup Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    158
Ben öyle savaş başladığı anda birilerinin hemen tek yiyeceği bir savaş olacağını sanmıyorum. Birbirleriyle uyumlu olacaklarını düşündüğüm için. Meyveliler de bu yüzden bir tık daha avantajlı olabilir. Meyve yetenekleri çok farklı olasılıklar doğuruyor çünkü düşününce.

Son düzenleme:
Sabo Enel’den daha güçlü görülüyor bence. Enel seride bir daha gözükür mü?Gözükünce de hangi seviye döneceği belli değil.
Enel'in meyvesine kitapta "Yenilmez Meyve" demişler. Sadece bu sıfatı bile yeterli aslında ankete girmesi için, Sabo olmasın Teach'in yerine de koyabilirdin.

Çok kaotik bir anket olmuş. Karşılaşmalar nasıl olacak? 5'li gruplar sırayla 1e 1 mi kapışacaklar yoksa 4 grubu bir adaya atıp hadi bakalım kimler ayakta kalır mı şeklinde olacak? Peki bu gruplar grup grup kapışacak ise Logia vs Zoan oldu mesela, bu grup birebir mi kapışacak yoksa 5v5 şeklinde mi? Neyse Sakazuki hepsinin geçer içinden diyip geçiyorum şimdilik.

Shanks belki meyve yiyor adamın gücü hakkında bir şey bilmiyoruz ama yine de meyvesizlerde Zoro ve Mihawk var düşünecek bir şey yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık