Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Oyun Konsollarının Tarihi ve Gelişimi

Demeyiz hem zaten konunun iç yüzü devlet ekonomiyle nasıl battı olacak

ama savaşın ne olduğuna niye başladığına niye kara yerine deniz taruzu yaptıklarını ülkerin güçleri filan uzun olur bence

Bence gelir
Maalesef osmanlı konusunda yazdığım konu sizin dediğiniz gibi değil. İlk olarak osmanlı para darp sistemi ve parasal değer ölçülerini belirten bir yazı var. İkinci olarak osmanlı vergi sistemi ve vergilerin neye göre alındığı...

Deniz savaşında karaya ilgili konu çok yüzeysel geçiyor. Burada anlatılmak istenen neden ingilizler fransız donanması na saldırdı. Onu anlattığı için ilginç bir yazı diyorum.

Maalesef osmanlı konusunda yazdığım konu sizin dediğiniz gibi değil. İlk olarak osmanlı para sarp sistemi ve parasal değer ölçülerini belirten bir yazı var. İkinci olarak osmanlı vergi sistemi ve vergilerin neye göre alındığı...
Ben osmanlı ekonomisi nasıl battı anlamında sanmıştım konuyu eğer konu buysa birçok kişi anlamaya bilir
Deniz savaşında karaya ilgili konu çok yüzeysel geçiyor. Burada anlatılmak istenen neden ingilizler fransız donanması na saldırdı. Onu anlattığı için ilginç bir yazı diyorum.
O zaman haklısın

Ben osmanlı ekonomisi nasıl battı anlamında sanmıştım konuyu eğer konu buysa birçok kişi anlamaya bilir

O zaman haklısın
2. Dünya savaşında doğu cephesi kimsenin ilgisini çekmiyormu yahu. Hele rzhev kıyma makinesi diye bir yazım var. O yazıda doğu cephesindeki en büyük insan kıyımından bahsettim. Tek cephede ölen insanlar yüzünden kıyma makinesi demiş Rus askerler.

2. Dünya savaşında doğu cephesi kimsenin ilgisini çekmiyormu yahu. Hele rzhev kıyma makinesi diye bir yazım var. O yazıda doğu cephesindeki en büyük insan kıyımından bahsettim. Tek cephede ölen insanlar yüzünden kıyma makinesi demiş Rus askerler.
İlgi çekici ama diğerleriyle karşılastırınca pek deği

Al alda ne zamana gelir bu yazı
Yazı hazır. :) :) Sadece editoryal düzenleme gerekiyor. Ancak bazı yazılarda hazır değil. Onlar için zaman var. Aslında ayda 1 kere yazı yayınlarım. Ancak şuana kadar sizlerle hazır olanları paylaştım. 1 aylık yazım hazı sadece zaman bulup yayınlama lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık