Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Oyun Konsollarının Tarihi ve Gelişimi

1. Seçenek 2. Dünya savaşında akdenizde yaşanmış deniz muharebe ler ilginç bilgiler içeriyor. Kanalımız korsan kanalı bakalım ilgi görürmü?

2. Seçenek 2. Dünya savaşında doğu cephesinde yaşanan muharebeler

3. Seçenek osmanlı imparatorluğunun finansal ve iktisadi yapısı
şimdi şu garibime gidiyor. site korsanları baz alan bir anime dizisi üzerine kurulmuş. bu korsanları oluşturan kişilikler ilginç, ama gemilerde hayli ilginç. ben bu listeyi hazırlarken zannediyordum ki herkes bu korsanlar ve gemilerine hayran. o zaman benim listemde bulunan deniz muharebeleri de işte tam bu siteye uygun şeklinde bir ön yargıya kapılmıştım. ancak kazın ayağı öyle değilmiş.

Tabiki 3 :). Seviyorum o tur konulari.
beklemediğim şekilde çoğunluktan osmanlı iktisadi yapısının revaçta olduğu karşıma çıkınca açıkçası şaşırmadım değil.

Güzel konu olmuş eline sağlık. Sadece ps3 satış adedine takıldı gözüm, 55 milyon olması mümkün değil. 90 milyona yakındır son satış rakamları.

Güzel konu olmuş eline sağlık. Sadece ps3 satış adedine takıldı gözüm, 55 milyon olması mümkün değil. 90 milyona yakındır son satış rakamları.
haklı olabilirsiniz. 7. nesil konsolların satış adetleri bildiğim kadarıyla güncel değildi. zaten 8. nesil ile ilgili hiç satış adedi vermedim. aslına bakacak olursak 7. nesil konsollar ile ilgilide vermemem lazımdı. çünkü dünyada azda olsa satışı devam edenler var.

haklı olabilirsiniz. 7. nesil konsolların satış adetleri bildiğim kadarıyla güncel değildi. zaten 8. nesil ile ilgili hiç satış adedi vermedim. aslına bakacak olursak 7. nesil konsollar ile ilgilide vermemem lazımdı. çünkü dünyada azda olsa satışı devam edenler var.
Ps3'ün üretimi durduruldu bildiğim kadarıyla, onun için net rakamlar olmasa da yakın bir değer paylaşılabilir. Diğerlerinden emin değilim ama muhtemelen onlar da üretilmiyor artık.

Ps3'ün üretimi durduruldu bildiğim kadarıyla, onun için net rakamlar olmasa da yakın bir değer paylaşılabilir. Diğerlerinden emin değilim ama muhtemelen onlar da üretilmiyor artık.
üretimlerin durmasına rağmen depolarda bulunan ürünler alt segment olarak tabir edeceğimiz ve ucuz konsol arayan ülkelerde satışı devam ediyor. zaten sony ps3 için teknik destek ve güncellemeleri daha bitirmedi. satış rakamlarını yakın zamanda araştırıp güncellerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık