Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Minuteman'i niye sevmiyorsun? Daha oynamadım oyunu, fikir edinmek için soruyorum.
Aslında biraz derine inmek lazım ben ilk başlarda hep minutmenlerle bitiriyordum ama derine inince bel bağlanacak cinsten olmadıklarını gördüm artı en büyük neden muhatap olduğun kişinin seni çileden çıkaracak olması. Kafa açıyor eleman.

Minuteman’in neden işe yaramayacağını paladin danse açıklıyordu.

haritadaki alanı koruyacak kadar büyüdüğü zaman minuteman’in içinde çürük elma olmaması, dağılmamaları imkansız. Doğru düzgün kuralları, kanunları, hukukları yok.

bizden önce minuteman kısa süreliğine halka yardımcı olsa da kalıcı olamamıştı. Bozulmuştu bi yerden sonra. Yine aynı olur. Halkı yönetemez, kalıcı düzen yaratamaz bunlar. Oyuna başladığımız dönemdeki gibi çok acil durumlarda halk minuteman adını kullanarak birbirine yardım etmeye, ayaklanmaya başlar sadece. Düzen gelince dağılırlar.

Dragon age’deki inquisition gibi.

edit; herşeyi geçtim kardeşlik zaten en iyi ordu ve silahlara sahip. İnstutite da çok ileri teknolojiye ve synth’lere sahip. Minuteman’de ana karakter hariç işe yarayan yok.

şuan o dünyaya “Synth’lerin de duyguları var ulan” veya tam tersi “synthlere ölüm” tarzı politik şeyler lazım değil. Bunların önemi yok.
Düzgün bi ordu olmasa synth, ghoul falan ayırmaksızın herkes ölmeye devam edecek. Harita aşırı kaotik.

Son düzenleme:
Minuteman’in neden işe yaramayacağını paladin danse açıklıyordu.

haritadaki alanı koruyacak kadar büyüdüğü zaman minuteman’in içinde çürük elma olmaması, dağılmamaları imkansız. Doğru düzgün kuralları, kanunları, hukukları yok.

bizden önce minuteman kısa süreliğine halka yardımcı olsa da kalıcı olamamıştı. Bozulmuştu bi yerden sonra. Yine aynı olur. Halkı yönetemez, kalıcı düzen yaratamaz bunlar. Oyuna başladığımız dönemdeki gibi çok acil durumlarda halk minuteman adını kullanarak birbirine yardım etmeye, ayaklanmaya başlar sadece. Düzen gelince dağılırlar.

Dragon age’deki inquisition gibi.
Enstitü ve Kardeşlik hariç diğerlerinde bir düzen yok, zaten Demiryolu tam bir komedi ama Deacon çok klas adam :bilmem:

Hiçbir teknoloji bu memlekette istenilen fiyatı hak etmiyor. Yeni nesil için giriş seviyesi pc toplasan ryzen 3100 + rx 570 kombosuyla 4500 lira falan oluyor sanırım. Yanına bir de en kötü 2k monitör çakman lazım yaklaşık 2000 tl de oradan. Series s + game pass alsan monitörle birlikte yine aynı fiyatları buluyor. Series X veye Ps5 alsan 4k tv gerek tv var sayarsak en iyi seçenek bunlar ama oyun fiyatları adamın ızdırabını seviyor bu sefer. Ciddiyim hiçbir kombinasyon verilen parayı hak etmiyor özellikle giriş seviyesi pc veya series s kombosu. Kaçın kurtarın lan kendinizi imkanınız varsa

Hiçbir teknoloji bu memlekette istenilen fiyatı hak etmiyor. Yeni nesil için giriş seviyesi pc toplasan ryzen 3100 + rx 570 kombosuyla 4500 lira falan oluyor sanırım. Yanına bir de en kötü 2k monitör çakman lazım yaklaşık 2000 tl de oradan. Series s + game pass alsan monitörle birlikte yine aynı fiyatları buluyor. Series X veye Ps5 alsan 4k tv gerek tv var sayarsak en iyi seçenek bunlar ama oyun fiyatları adamın ızdırabını seviyor bu sefer. Ciddiyim hiçbir kombinasyon verilen parayı hak etmiyor özellikle giriş seviyesi pc veya series s kombosu. Kaçın kurtarın lan kendinizi imkanınız varsa
190 birim para ile rx570 alınırken yurtdışında, bizde 1500 para birimine aynı kartı almak insana çok koyuyor be datte. :/ Bir ülkeye kaçma imkanım olsa Hollanda'ya giderim herhalde :D

190 birim para ile rx570 alınırken yurtdışında, bizde 1500 para birimine aynı kartı almak insana çok koyuyor be datte. :/ Bir ülkeye kaçma imkanım olsa Hollanda'ya giderim herhalde :D
Şanslı peachler aynı birim paraya 3090 alacaklar. Gelişmiş memleketlerde yaşayıp da fiyatlar çok pahalı diye ağlayan adamları eşek sudan gelinceye kadar dövmek isterdim. Tabi önce eşeğe şeytan meyvesi yedirerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık