Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen biraz oynadım da kestirmeden gitmek için atla uçurumdan atlamak istiyorum, atlamıyor kerata. At bile akıllı :D Başka bir zaman da atla hızlı depar atarken atlı başka birisine çarptım, yıktım devirdim adamı ve ben de düştüm tabii. Sonra eleman silah çekip ateş atmaya başladı. Yahu bu neyin tantanası... Altı üstü feleği şaştı yani ne var bunda :bilmem:

Işınlanma yoksa ben o oyunu hayatta oynamam :D
Bi de doğru hatırlıyorsam atınla bağın artınca hayvan seninle ölüme gidiyor. Normalde bazı yerlerde yavaşlıyorsa veya atlamıyorsa da sonradan seni dinleyip atlamaya başlıyordu.

Atınla aran iyiyken yolda hırsızlara bilerek atı vermek güzeldi. Islık çalınca at sırtından atıyordu hırsızı.

Agustosun sonunda isten cikiyorum, bu oyunu mutlaka oynamalisin diyen var mi? Nerdeyse cogu populer oyunu oynadim, oyun bulamiyorum.

Agustosun sonunda isten cikiyorum, bu oyunu mutlaka oynamalisin diyen var mi? Nerdeyse cogu populer oyunu oynadim, oyun bulamiyorum.
terraria, skyrim, witcher3, serious sam first ve second encounter, rimworld

bunlar aklıma gelen başyapıtlar

edit: eski oyunlar bunlar, grafik takıntın varsa bakmana bile gerek yok

@Starrk Yazdim listeye, ona benzer dauntless oynamistim ayni kafa galiba.
@SugmaDig Grafik takintim yok, terraria haric hepsini oynadim. Skyrim ve Witcher'i en az 3-4 kere bitirmisimdir heralde. Terraria sevdigim turde bir oyun, bir turlu oynayamamistim. Yazdim bunu da listeye.

Blood omen serisi, system shock tavsiye ederim gerçi çok eski kalmışta olabilir zevk işi. Dead space 1 iyidir. Serious samleri seversen painkiller serisi iyidir. Alien ve predator seviyorsan AVP 2010 şiddetle tavsiye ederim. Resident evil 4 yine kesinlikle oyna. Total overdose eski ama eğlencelidir. Şimdilik akla gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık