Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçende eski Xbox 360'ımı tekrardan kurup.Rayman Origins ve Legends'ı bitirmeye karar verdim.Bugün amacıma ulaşmış olarak söyleyebilirimki ilk oynadığım zaman seriyi gereksiz gömmüşüm.

O nasıl kılıç ya :D Ekmek bıçağına benziyor şekli :D
Oyun ile ilgili ağır spoiler.

Oyunda Ana karakter ölmüş karısından mektup alıp kendileri için önemli bir bölgeye davet ediliyor. Adam gidince bakıyor her yer kaos yaratık in cin adam yiyor.
Her neyse final de anlaşılıyor ki bizim adam kafayı sıyırmış karısını da aslında kendisi öldürmüş. Yani piramit kafa olarak geçen bu karakter de adamın hayal ürünü. Bu karakter oyunda en çok korkulan karakter olsa da aslında o bizi bir nevi doğru yola sevk ettiği hakkında teoriler var. Adam karısını gerçekte nasıl öldürüyor hatırlamıyorum belki de ekmek bıçağı ile öldürmüştür ;)
Oyun 2001 yapımı. Gece oynarken ışığı açıp oynardım hey gidi günler : ))

Beyler yeni call of duty black ops cold war fragmanı çıktı dehşet dengesi başlıyor o yılları iliklerimize kadar hissedeceğiz.Savaşın ne kadar kötü olduğunu casusların nasıl ülkeleri yıktığını göreceğiz.

Üye silindi 1004

Beyler yeni call of duty black ops cold war fragmanı çıktı dehşet dengesi başlıyor o yılları iliklerimize kadar hissedeceğiz.Savaşın ne kadar kötü olduğunu casusların nasıl ülkeleri yıktığını göreceğiz.
Zaten güzelce göstermişlerdi zamanında... :(

En son sekiro oynamıştım.Oyun baya ses getirdi bir deneyeyim dedim vuruş hissi tamam muhteşem kılıcı adama sapladığını kestiğini sana hissettiriyor oyun süper o konuda,atmosfer desen çok güzel yansıtılmış ama o zorluk nedir... Normalde oyunları easy de oynamam normal de başlarım oyun sarıyorsa hard yaparım bu oyunda zorluk seçmiyorsun oyun zaten zor bir oyun yapalım kafasına yapılmış daha ilk bölümde 20 kere öldüm bir de ölünce chapter ın en başından başlıyorsun kahramanımız maşallah tükürseler ölüyor.Velhasıl 40 dakikalık macera oldu sonra delete.

Witcher 3 dünyanın en iyi oyunu.
Witcher'ı bir kenara ayırdıktan sonra bir de Bloodborne > All demek var ki onun da tadı başka oluyor.

@luffynewgate

From software oyunlarındaki zorluk seviyesinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu biraz alıştıktan sonra anlardın aslında. Düşündüğün kadar zor değil ayrıca bu firmanın oyunları, hani Sekiro'yu oynamadım ama az çok tahmin edebiliyorum. Bir kaç saat oyunu öğrenmeye alışmaya çalışsaydın inanılmaz bir zevk alırdın maceranın sonunda. Ne zaman yaparsın bilmem de bir şans daha ver oyuna bu tarz oyunları sadece meme şov yapıp parayı cukkalamak için gaming işine atılan kezbanlar bile bitirebiliyor alıştıktan sonra öyle söyleyeyim senin bunlardan tek eksiğin memedir. Oyunun içinden geçersin eminim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık