Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 piksel görüntüden pek bir halt belli olmuyor ama iyi haber en azından yakında düzgün bir video yayınlayıp büyük ihtimalle oyunun çıkış tarihini açıklayacaklarını biliyoruz artık.

Bekleyenler için bilgi vereyim.

Dostlar resmi fragman bugün veya yarın çıkmayabilir.
Oyunun hakları Bandai Namco’ya ait olduğu için bir event çerçevesinde göstermek isteyebilirler.
Tabi Bandai “lan millet çıldırıyor hemen yayınlayalım” demezse.

Birkaç video daha gördüm ama cidden kaliteleri çok düşük yani hype yapılacak veya beklenti giderecek görüntüler değil.
Zamanında hatırlarsanız Valhalla'nın oynanışı düşmüştü internete ve kötü kalite yüzünden pek hoş durmuyordu.
O yüzden leak'lerin peşine düşmeyi bıraktım. Resmi fragmanı beklemek şu anlık en iyisi.
Kayda değer bir şey görürsem atarım zaten buraya.

Elden Ring yavaş yavaş Amazon gibi online marketlerde de listelenmeye başlandı

Bu arada oyunu kimseye duyurmadan kendi aralarında birçok defa ertelemişler.
Yani benim tahminime göre oyun 2022’nin başlarında çıkacak gibi duruyor.
2021 için duyurulsa bile kesinlikle sevinmeyin derim.

Nfs 2022 ertelenmiş criterion battlefieldın yapımına yardım edecek.
Neden nfs'i ertelemek yerine codemastersa devretmediler anlamış değilim

Final Fantasy 7 Plus üyeliğine eklenmiş. Hemen indirelim bakalım.
Tavsiyem oynamadan önce kesinlikle Crisis core final fantasy 7’nin hikayesine bakmanız. Çünkü ff7 deki ana karakterin hikayesini, yan karakterlerin hikayesini, örgütleri ve ondan önce yaşanmış olayları öğrenmiş olursunuz.
Oyun zevkini baya arttırıyor. Hem crisis core’a baya baya göndermeler var hem onları da anlamış olursunuz.

Crisis Core ff7’nin bana göre oyun dünyasının en iyi hikayelerinden birine sahip. Ağlamak veya nutkunun tutulması garanti yani.
Önerim pc’ye psp emulator indirip oyunu oynamanız ama oynamak istemeyenler için şu video da var. Adam özet geçiyor.

Mesela en basit örneği verecek olursam
Ff7’nin ana karakteri olan Cloud’un ünlü kılıcı bu değil mi?

Mesela alttaki video Crisis Core Ff7’den bir kesit ve Cloud’un kılıcı Angel diye birisinde.
Mesela nasıl oldu da kılıç Cloud’a geçti?
(Oyun 2007 de çıktı animasyon kalitesine bakar mısınız)

Veya başka bir örnek, Crisis Core’da Cloud sıradan bir Shinra askeri ama FF7’de Shinra’ya karşı savaşan bir paralı asker konumunda ve oyuna öyle başlıyorsunuz. Nasıl oldu da Cloud Shinra askerinden böyle bir kişiye evrildi?

Baya yazmışım ha:D Crisis Core’u oynamanız veya hikayesini izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Hatta bana teşekkür edeceksiniz çünkü önceki hikayeyi bilmeniz size bu oyuna acayip duygusal bakmanızı sağlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık