Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu olay yapım aşamasında nasıl bir sıkıntıya sebep oluyor bilmiyorum ama karakter dizayn ettiğimiz oyunlarda birinci bakış açısından farklı bir tercihi de sunarlarsa bence daha iyi olur, zaten birinci bakış oyunların bakış açısını sırf oyun zorlaşsın diye değiştirebilirim.
İşte diyorum ya değiştirmek isteyenler oynasın diye yapılmıyor bu oyun. TPS-FPS arası geçiş oyunun yapım aşamasında herhangi bir sıkıntıya yol açabilecek bir mekanik değil. Olay sıkıntıya yol açması değil zaten, daha ziyade oyunun sürükleyiciliğini, hikaye anlatımını ve karaktere bağlılığını arttıracak bir şey.

RPG olup bunu uygulamayan oyunlar olmadı mı oldu. Skyrim olsun çok sevdiğim Fallout 3 ve Fallout New Vegas olsun TPS-FPS geçişine izin verdi ama bu oyuncuların karaktere bağlılığını ve oyunun sürükleyiciliğini etkiledi. Ben yine bayılarak oynamadım mı oynadım ama bunu yapmak istemiyorlar. Adamlar herkese hitap etmek istemiyor açıkça.

Oyun sonumu bilmiyorum ama aile meselesini kötü bir şekilde çözdüm ve Kassandra yemek masasında gt gibi kaldı. Yavşak Alexios anasını kesti ben de onu kestim. Hapishanede oyunu mutlu sona yönlendirecek şekilde konuştuğumu düşünmüştüm halbuki ama neyse çok da iplemedim yani. Kancık Nikolodias ve oğlunu öldürmeyin yazmış millet ama iyi ki öldürmüşüm öldürmesem rahatsız olurdum, pişman değilim. Oyun sonu videolarına bakınca şunu anladım ki Alexios'u tam bir embesil yapmışlar. Az gözüktüğü için Deimos hali çekiliyor da bununla onlarca saat oynamak zorunda kalsam konsolu fırlatırdım aşağıya böyle bir şabanlık yok. Kassandra'yı tercih etmem güzel olmuş. Cult bitmek üzere denizdeki en yüksek seviyeli eleman ve Ghost haricinde kimse kalmadı onları ve Atlantis görevlerini bitirip bay bay diyeceğim oyuna. Sırf bitsin diye oynuyorum zaten son 20 saattir. Manzaraları ve az biraz kombatı dışında pek yüzüne bakılacak bir oyun değil. Sokrates senin de dilinin yayını seveyim

Pardon. Zaten @Historia ya soracaktım. Sende bizim gibi dövizin ve devlet stratejilerinin kurbanı olan gençlerdensin biliyorum zaten.
Peki Historia alamancı mı?
Aslında bir Alamancı neyse ben onun tam zıttıyım.
Bir Türk vatandaşının olması gerektiği gibi ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudum. Hayatı’da burada öğrendim ilk vergimi de burada verdim.

Cennet vatanda oturuyorsunuz çok şanslısınız diyen alamancıyı Türkiye’ye yolla 10 gün dayanamaz annesinin kucağına koşar hemen. Yani cevaba gelirsek ben alamancı değilim ama entegrasyon’un babasını yaşamış bir almanım desem daha iyi olur çünkü inan ne Türkçe biliyordum Atatürk’ü bile tanımıyordum. Bu ikisini de acı yollarla öğrendim ama şimdi kimsenin umrunda olmayan hayat hikayemle burayı sulandırmayayım. Sonuç olarak artık Türkçeyi ve Atatürk’ü de normal bir vatandaştan daha iyi konuşuyor ve biliyorum.

Alamancıların çoğu duygusal olarak zayıf ve iradesi pek güçlü olmayan insanlardır.
Milliyetçi duyguları libidoları seviyesinde ve milliyetçilik seviyelerine göre düşünür, konuşur ve hareket ederler.
Bir Türk ve Sivaslı olmaktan gurur duyuyorum ama kesinlikle milliyetçi değilim. Alman tarafımla da aynı şekilde gurur duyuyorum çünkü sahip olduğum disiplin, irade ve genel bakış açım yani bugün ne isem bunu zamanında bana sahip çıkan hristiyan dostlarıma borçluyum. Şimdi şunları bir alamancı diyebilir mi:D Mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık