Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Resident Evil 3 olmamış ya. Yani olmuş çok güzel olmuş ama 2 gerilimi yok. Zombilerin fizikleri ikinci oyundaki kadar da iyi değil. Eskiden koluna bacağına sıkınca döküldüğünü görüyorduk. Şimdi kolu bacağı patlıyor. Dodge sistemi ustalaşma gerektiriyor bu açıdan beğendim. Oyunu kolaylaştıracak şekilde olmamış.

Zaten benim için oyunun tek sıkıntısı bu. Ana hikaye çok kritik bir noktada hele sen kurguya iyice adapte olmuşsan ve karakterlerle empati yapıyorsan durum daha vahim. Ciri orada dururken, yemeden içmeden onun peşinden koşup aramamız gerekirken haritada soru işareti peşinde koşmak oyun içerisindeki gerçeklik algısını olumsuz etkiliyor. Ama onları yapmasan da çok fazla şey kaçırmış oluyorsun çünkü mükemmel görevler, yaşayan bir dünya var orada. O yüzden @Res ilk oynayışta hikayeye ikinci oynayışta komple oyunun dünyasına sarıyorsun ve sıkıntı kalmıyor
Ciri'nin durumu bizi hep diken üstünde tutmaya zorluyor. Aman ölecek, aman yakalayacaklar, aman acelet et derken bir bakıyorsun ki bataklıkta 3 kuruş için yaratık avlıyorsun. :ehe: Garip de olsa yapacak bir şey yok. Yan görevler o kadar kaliteli ki ana görevlere ara verebiliyorsun rahatlıkla.

@Res
Kızımız dediysek o kadar da kızımız değil. :fool: Daha önemli işlerim vardı. :a:

7. oyunu tek bir oyun olarak çıkmayacak.
Ha sen onu diyorsun. Remake orjinalinden daha geniş bir hikayeye sahip olacak yani hikaye ve yapı genişletilecek. Bütün hikayeyi bir oyunda göremeyecek olmamız kötü ama bir yandan ne kadar uzun olursa o kadar de güzel olur. Final Fantasy 15 de keşke daha büyük bir harita olsa ve hikaye daha uzun olsa diyordum. Hele crisis core final fantasy de tadı resmen damağımda kalmıştı.
Kısa tutmadıkları sürece sorun yok benim için ama oyun parçalara bölündü diye her oyunun kısa olduğunu farkedersem ağız burun girerim orası başka.

Üye silindi 1004

Ha sen onu diyorsun. Remake orjinalinden daha geniş bir hikayeye sahip olacak yani hikaye ve yapı genişletilecek. Bütün hikayeyi bir oyunda göremeyecek olmamız kötü ama bir yandan ne kadar uzun olursa o kadar de güzel olur. Final Fantasy 15 de keşke daha büyük bir harita olsa ve hikaye daha uzun olsa diyordum. Hele crisis core final fantasy de tadı resmen damağımda kalmıştı.
Kısa tutmadıkları sürece sorun yok benim için ama oyun parçalara bölündü diye her oyunun kısa olduğunu farkedersem ağız burun girerim orası başka.
Teknik yetersizliklerden dolayı böyle parça parçaya bölmüşler galiba. Kutulu versiyonlarını zar zor sığdırmışlar yetmemiş blurayler dvdler. İçerik doldurayım derken Final Fantasy 15 gibi sandbox klişelerine bağlamasın da yine sonra sayıp sövme. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık