Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ds serisinin oyun dünyasına yaptığı en büyük katkılardan biri hardcore gamer olmaya özenen ergenlerin egosunu tatlı tatlı okşamasıdır. Piyasadaki zorluk algısından ötürü şu oyunları bitirdikten sonra çok matah bir şey başardığını ve gerçekten buna herkesin çapının yetmeyeceğini düşünen bir sürü sevimli kardeşimiz var. Tabi soulsborne serisini oynayıp bitirmiş adamlar özelllikle Ng için bu zorluk seviyesine yapılan abartı yorumlara mabadıyla gülüyor. Komple Ds serisi sadece Bloodborne'un yanında bile vasat kalırken öveyim derken çok uçmamak lazım. Zorluk isteyen combat sistemi kompleks olacak oyuna tamamen hakim olacağım diyen gitsin Nioh'i bitirsin. Talisman falan kullanmadan. Ds serinin tarzı dünyası ve atmosferi beni bağlıyor diyen de gitsin BB oynasın. Hatrına bu kadar ağlanacak bir oyun serisi değil.

Ds serisinin oyun dünyasına yaptığı en büyük katkılardan biri hardcore gamer olmaya özenen ergenlerin egosunu tatlı tatlı okşamasıdır. Piyasadaki zorluk algısından ötürü şu oyunları bitirdikten sonra çok matah bir şey başardığını ve gerçekten buna herkesin çapının yetmeyeceğini düşünen bir sürü sevimli kardeşimiz var.
+sonsuz. Zorluğu ve dövüş mekaniği olmasa başka bir şey konuşamayacak olmaları da cabası. Üstelik çok övülen zorlukların 1 saatten kısa sürede bitiren insanlar olması ise cabası.

Dark soulsun zor olduğu için övüldüğünü de öğrenmiş olduk.

@Raiden oyunu açtım.3 tane oyun var birisi gow 1 diğeri gow2 bir tane de gow 2 bilmem ne var.Üçüncü oyun yok mu burada ?
3. oyun yok. Vol2'de vardır belki bilmiyorum ama denemek istiyorsan ayrı indirmen lazım. Sistemini yaz da ben sana düzgün çalışıp çalışmayacağını söyleyeyim. Boşuna uğraşma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık