Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben öyle yapmıştım. :/
Oyun bitti. Letho'yu saldım, öldürmedim. İlk oyunda Berengar'ı öldürüp çok pişman olmuştum, onun da etkisi var. Ayrıca ejderhayı da öldürmedim.

İnsane zorluk başarım veriyormuş. En baştan başlayıp İorveth kısmını insane zorlukta oynayacağım.

Oyun bitti. Letho'yu saldım, öldürmedim. İlk oyunda Berengar'ı öldürüp çok pişman olmuştum, onun da etkisi var. Ayrıca ejderhayı da öldürmedim.

İnsane zorluk başarım veriyormuş. En baştan başlayıp İorveth kısmını insane zorlukta oynayacağım.
Ben de öyle yapmıştım. Bana sorarsan ikisi de doğru karardı. Letho yüzünden Geralt zan altında kalsa da yanlış zamanda yanlış yerde olmasından kaynaklı bir durumdu. Adamın bize karşı bir garezi yok, hatta zamanında yardım bile etmişti. Ejderhayı ise açıklamaya bile gerek yok. Eşsiz bir varlığı öldürmek gereksiz olurdu.

Senin yerinde olsaydım meraktan direkt 3. oyuna atlardım galiba. :/

Ben de öyle yapmıştım. Bana sorarsan ikisi de doğru karardı. Letho yüzünden Geralt zan altında kalsa da yanlış zamanda yanlış yerde olmasından kaynaklı bir durumdu. Adamın bize karşı bir garezi yok, hatta zamanında yardım bile etmişti. Ejderhayı ise açıklamaya bile gerek yok. Eşsiz bir varlığı öldürmek gereksiz olurdu.

Senin yerinde olsaydım meraktan direkt 3. oyuna atlardım galiba. :/
İlla İorveth kısmını oyna dediniz bana.

Ben o tarafın daha renkli olduğunu söyledim sadece. :/ Baştan oynamaya değer mi emin değilim. Bir gün oyuna tekrardan başlamak istersen o zaman Iorveth tarafını seçersin olur biter. W3'e geç bence.
4 GB kaldı inmesine. Bir de Iorveth kısmını oynamadığım için üçüncü oyunda anlamadığım bazı yerler olabilirmiş.

4 GB kaldı inmesine. Bir de Iorveth kısmını oynamadığım için üçüncü oyunda anlamadığım bazı yerler olabilirmiş.
Son oyun ile diğer oyunların sadece bir kaç karakter bazında benzerlikleri varmış.Mesela ilk oyunlardaki bir adam da var oyunda ama sadece tanışık oluyorsunuz.Gorevler ve olay örgüsünün eski oyunlar ile alakası yok.

Yani bana böyle dendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık