Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence oynamalısın, bu yoldan bitirdiğin zaman haberin bile olmayan olaylar gerçekleşiyor seride. Mesela gördüğün ejderha hakkında bu yolda hiçbir şey öğrenemeyeceksin, ama diğer yoldan gidersen bilgi sahibi oluyorsun. Aynı şekilde üçüncü serinin bazı ana görevleriyle alakalı olay ve şahsiyetler diğer yolda işleniyor, üçüncü oyuna bu şekilde girersen o karakter ve olaylardan haberin olmadan oynamak durumunda kalırsın. Ayrıca diğer yolda LOTR göndermesi de var :)

Tabi Roche > Iorveth orası ayrı.

@Eustass Captain Kidd Blood and Wine'da ne aşamadasın?

Bence oynamalısın, bu yoldan bitirdiğin zaman haberin bile olmayan olaylar gerçekleşiyor seride. Mesela gördüğün ejderha hakkında bu yolda hiçbir şey öğrenemeyeceksin, ama diğer yoldan gidersen bilgi sahibi oluyorsun. Aynı şekilde üçüncü serinin bazı ana görevleriyle alakalı olay ve şahsiyetler diğer yolda işleniyor, üçüncü oyuna bu şekilde girersen o karakter ve olaylardan haberin olmadan oynamak durumunda kalırsın. Ayrıca diğer yolda LOTR göndermesi de var :)

En son bir tane vampir kestiydim.Ondan sonra tavşan kılığına girmiş bir adam için görevler vardı ama kestim orada.Fazla çiçek böcekli bir ortam yahu moda giremiyorum.

Bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık