Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ülkelere göre fiyatlandırma olmadıkça bu piyasadan bir bok olmaz. Yapımı bittikten sonra diskleri kopyalayıp dağıtmaktan başka bir maliyeti olmayan dalgayı hiç satamamak pahasına dahi olsa bu kadar yüksek fiyattan piyasaya sürmeleri akıl işi değil.

Nioh beni çıldırtmaya devam ediyor ama artık gerçekten zevk alıyorum oyundan diyebilirim. Aşırı sabırlı biriyseniz ve japon temasına ilginiz varsa bir şans verin derim. Oyundaki kombo sistemi bugüne kadar gördüğüm en kapsamlı ve en iyisi. Tek kılıçla Ryuuma gibi akıyorum ortamlara çok şekil oluyor.

Dün avm’ye gittim. Black friday olmasına rağmen teknosa’da spiderman 400 küsür liraydı.
Ps store’a girdim indirimli 180 liraydı.
Sakın oyunları mağzadan falan almayın. İndirimsiz sıfır fiyatlar bile ps store’da daha uygun. Sadece mağzada cd veriyorlar. Boşverin cd falan gereksiz gürültü yapıyor zaten.

Ülkelere göre fiyatlandırma olmadıkça bu piyasadan bir bok olmaz. Yapımı bittikten sonra diskleri kopyalayıp dağıtmaktan başka bir maliyeti olmayan dalgayı hiç satamamak pahasına dahi olsa bu kadar yüksek fiyattan piyasaya sürmeleri akıl işi değil.

Nioh beni çıldırtmaya devam ediyor ama artık gerçekten zevk alıyorum oyundan diyebilirim. Aşırı sabırlı biriyseniz ve japon temasına ilginiz varsa bir şans verin derim. Oyundaki kombo sistemi bugüne kadar gördüğüm en kapsamlı ve en iyisi. Tek kılıçla Ryuuma gibi akıyorum ortamlara çok şekil oluyor.
Zamanında bunu söyledim diye hem DS haterı hem de Witcher fetişi ilan edilmiştim. :( Nioh dövüş konusunda Ds'den daha iyidir, çok net hem de.

Zamanında bunu söyledim diye hem DS haterı hem de Witcher fetişi ilan edilmiştim. :( Nioh dövüş konusunda Ds'den daha iyidir, çok net hem de.
DS'yi oynamadım ama BB'yi silip süpürdüm. Çoğu karşılaştırmada da BB DS'nin eline veriyor gördüğüm kadarıyla. Konuyla ilgili yorumum ise gayet net BB'nin kombo sistemi ile Nioh'unkini karşılaştırmak Nioh'a hakarettir. Soulsborne oyunlarını öven bir adam sevilen ve popüler olan bir seriye komboları üzerinden bok atıp, mesele Nioh'a geldimi de aynı tavrı sergiliyorsa şekilcidir. Gerçi zevk meselesi tabi.

DS'yi oynamadım ama BB'yi silip süpürdüm. Çoğu karşılaştırmada da BB DS'nin eline veriyor gördüğüm kadarıyla. Konuyla ilgili yorumum ise gayet net BB'nin kombo sistemi ile Nioh'unkini karşılaştırmak Nioh'a hakarettir. Soulsborne oyunlarını öven bir adam sevilen ve popüler olan bir seriye komboları üzerinden bok atıp, mesele Nioh'a geldimi de aynı tavrı sergiliyorsa şekilcidir. Gerçi zevk meselesi tabi.
Namussuzlar Bloodborne'u Ps4'e yaptıkları için ayrı bir özenmişler ona. Özel bir oyun BB. Victoria dönemi İngiltere havası çok yakışmış oyuna. Yanisi evet, genel manasıyla BB daha çok sevildi oyuncular tarafından. Nioh'da böyle kaliteli bir atmosfer ve ağırlık yok ne yazık ki ama oynaması cidden çok zevkli. Bir tek şu Japon kafası kötü olmuş. Vurdukça ekranda rakamlar çıkması falan sevmediğim şeyler bunlar.

Vuruş ağırlığı ve combo çeşitliliği arasında ters orantı var genellikle. Oyunda combolar ne kadar azalırsa geriye kalan tek şey R1 spam olduğu için vuruş hissiyatına abanıyorlar. Bu sadece ana karakter değil düşman için de geçerli.

Oyunda combo olsa bile R1 spamdan başka bişey yapamayan insanlar combo yerine vuruş hissiyatına abanan oyunu seviyor doğal olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık