Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynamaz mıydım?
Bilmem. Bu konuya yorum yaptığını hatırlamıyorum açıkçası. :/

Neyse, yazdığına döneyim efenim. 1. oyun son derece sükse yapmıştır çıktığı dönemde. Crytek'in de parlamasına sebep olan oyundur. Severim de kendisini ama özellikle 3. oyunla birlikte seri çıtayı çok yükseltmiştir benim gözümde. Buna mütevellit 1. ve 2. oyunu yazmaya gerek duymadım.

Şu far cry serisinde silahların vurma hisleri, düşmanların yapay zekası ve düşman parçalama last of us gibi olsa tadından yenmez. Ben hala en azından düşman vücutlarının değişmesini bekliyorum. Hala yara açılmayan, parçalanmayan kum torbası gibiler.
Dediğim şeyleri ekleseler açık haritayı süsleyebilecekleri şeyler de artar. Parçalanmış insan modelleri kullanarak iç karartıcı evler, odalar yapabilirler. Ruh hastası hristiyanlar konusuna yakışır bi havası olurdu oyunun.

Sürekli etrafı patlatıp turistik yerleri gezmeye dayalı değil de insanların yaşam alanı savaş alanına dönüştüğünde ortaya çıkan vahşeti gösteren bi oyun yapsalar keşke artık. Seri öyle devam etmese de olur bi farklılık deneselerdi bari. Ülkede savaş var ama herkes çok mutlu görünüyor oyunda.

şimdiki haliyle bile almayı planlıyorum çünkü exploration'a çok önem verilmiş. Güzel bi açık harita oyununa benziyor. Gereksiz radio tower görevleri de kalkmış.
Vahşi hristiyanlar da hep ilgimi çekmiştir.Yakında god of war çıkmayacak olsa far cry 5'i hemen alırdım ama bekleyeceğim biraz.

Bilmem. Bu konuya yorum yaptığını hatırlamıyorum açıkçası. :/

Neyse, yazdığına döneyim efenim. 1. oyun son derece sükse yapmıştır çıktığı dönemde. Crytek'in de parlamasına sebep olan oyundur. Severim de kendisini ama özellikle 3. oyunla birlikte seri çıtayı çok yükseltmiştir benim gözümde. Buna mütevellit 1. ve 2. oyunu yazmaya gerek duymadım.
Şahsen ikincisi rezaletti bana göre. O yüzden bir daha elimi sürmedim.

Vincent

Benim bilgisayar gta 5 açamıyor bildiğiniz ram yükseltme programları var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık